Producent urządzeń dla rolnictwa i hodowli zwierząt

DRAMIŃSKI TwistGrain

Zdecydowanie nr 1 w kategorii wilgotnościomierzy przeznaczonych do pracy w polu. Najmniejszy na rynku, kieszonkowy. Produkt Roku!

twist grain to dokładny, lekki i przenośny wilgotnościomierz niezbędny podczas żniw

DRAMIŃSKI GMM mini

Małe i poręczne urządzenie, dzięki któremu ekspresowo określisz wilgotność swoich plonów.
Idealny do każdego gospodarstwa.

nowy nowoczesny gmm mini przenośny wilgotnościomierz do ziarna dla rolników

DRAMIŃSKI GMM

Światowy nr 1 w kategorii cena do jakości. Dzięki niemu szybko oszacujesz wilgotność ziarna na polu lub w miejscu jego przechowywania.
Światowy lider wśród wilgotnościomierzy!

wilgotnościomierz do zboża

DRAMIŃSKI GMMpro

Wilgotnościomierz dla najbardziej wymagających rolników. Posiada wbudowaną wagę, dzięki czemu uzyskasz jeszcze wyższą dokładność pomiarów.
Dla profesjonalistów. Hit Roku 2015!

DRAMIŃSKI GMMpro wilgotnościomierz do ziarna DRAMIŃSKI GMMpro wilgotnościomierz do ziarna, urządzenie wykonuje dokładny pomiar wilgotności ziarna metodą pojemnościowo-wagową

DRAMIŃSKI GMDM

Miernik wilgotności i gęstości ziarna to urządzenie dedykowane firmom skupującym i przechowującym wielkie partie nasion oraz dużym producentom zbóż.
Super dokładny!

DRAMIŃSKI GMDM wilgotnościomierz do ziarna, pomiar gęstości, urządzenie dla zawodowców, precyzyjny pomiar wilgotności i gęstości ziarna

DRAMIŃSKI GMS

Grain Master – wilgotnościomierz do ziarna z rozdrabnianiem próbki. Zapewnia precyzyjne pomiary wilgotności w warunkach polowych. Zalecany do badania wilgotności kukurydzy do 40%.
Idealny do suszarni!

DRAMIŃSKI GMS wilgotnościomierz do ziarna z rozdrabnianiem próbki, precyzyjne pomiary wilgotności w warunkach polowych, szybki, dokładny i powtarzalny pomiar

DRAMIŃSKI HMM

Wilgotnościomierz do siana i słomy sprasowanej to nowoczesny cyfrowy przyrząd, który w łatwy sposób umożliwia monitorowanie poziomu zawilgocenia i temperatury siana oraz słomy sprasowanej.
Najsolidniejszy na świecie!

DRAMIŃSKI HMM do siana i słomy