Producent urządzeń dla rolnictwa i hodowli zwierząt

06.12.2017

Centralne Targi Rolnicze 2017 - podziękowania za odwiedziny

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska na Centralnych Targach Rolniczych 2017 (II edycja), które miały miejsce w Nadarzynie w dniach 30.11-02.12. Mieliśmy przyjemność gościć przyszłych adeptów sztuki rolniczej (uczniów techników weterynaryjnych), doświadczonych rolników, przedsiębiorców, ludzi nauki, a także przedstawicieli prasy. Byli również goście z zagranicy m.in.: Ukrainy, Kazachstanu, Mołdawii, Algierii.

Mogliśmy zaprezentować nasze urządzenia, a także przedstawić nasz najnowszy ultrasonograf do badania małych zwierząt i koni DRAMIŃSKI 4Vet Slim. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się DRAMIŃSKI pHmetr do gleby i płynów – coraz częściej rolnicy zwracają uwagę na to, jaki odczyn pH ma gleba, którą uprawiają. Zainteresowanie wzbudzały także wilgotnościomierze do ziarna zbóż, kukurydzy, rzepaku i urządzenia hodowlane — wykrywacze mastitis, detektory ciąży u świń, owiec i kóz, wykrywacze cichych bezobjawowych rui u krów i świń. Padały ciekawe pytania ze strony praktyków rolnictwa oraz wyczerpujące odpowiedzi ze strony naszych specjalistów.

Następna okazja do zapoznania się z naszymi urządzeniami już w styczniu 2018 roku podczas Międzynarodowych Targów Rolniczych POLAGRA PREMIERY, które odbędą się w Poznaniu w dniach 18-21.01. Serdecznie ZAPRASZAMY.


Powrót do listy