Producent urządzeń dla rolnictwa i hodowli zwierząt

Zobacz najlepsze oferty na aukcjach w allegro.pl DRAMIŃSKI TwistGrain – wilgotnościomierz o ergonomicznej budowie i precyzyjnym pomiarze. Sprawdź! DRAMIŃSKI GMM – najczęściej kupowany przez rolników miernik wilgotności ziarna. Sprawdź! DRAMIŃSKI pHmetr – przydatne narzędzie w pracy każdego rolnika i ogrodnika. Sprawdź! DRAMIŃSKI Termometr rolniczy – narzędzie do pomiaru temperatury składowanych płodów rolnych. Sprawdź! DRAMIŃSKI Mastitis Detector - praktyczny przyrząd do wykrywania stanów podklinicznych zapalenia wymienia. Sprawdź! DRAMIŃSKI Wykrywacz rui – przyrząd ułatwiający określenie optymalnego momentu krycia. Sprawdź!

DRAMIŃSKI TwistGrain

Wilgotnościomierz do ziarna ze ściskaniem próbki w ergonomicznej obudowie doskonale spisujący się w warunkach polowych. Zalecany do badania wilgotności kukurydzy do 40%.

DRAMIŃSKI TwistGrain

DRAMIŃSKI GMM

Wilgotnościomierz do ziarna firmy Dramiński to niezbędne narzędzie pracy w każdym nowoczesnym gospodarstwie rolnym. Dzięki niemu szybko i dokładnie sprawdzisz wilgotność nasion bezpośrednio na polu lub w miejscu gdzie przechowywane jest zboże.

DRAMIŃSKI GMM

DRAMIŃSKI GMMpro

Wilgotnościomierz do ziarna GMMpro to szybkie i bardzo dokładne pomiary. Wilgotnościomierz posiada wbudowaną wagę, dzięki której otrzymujemy wyższą dokładność pomiarów.

DRAMIŃSKI GMMpro

DRAMIŃSKI GMDM

Miernik wilgotności i gęstości ziarna to urządzenie dedykowane do dużych producentów zbóż oraz firm skupujących i przechowujących duże partie zbóż.

DRAMIŃSKI GMDM

DRAMIŃSKI GMS

Grain Master – wilgotnościomierz do ziarna z rozdrabnianiem próbki. Zapewnia precyzyjne pomiary wilgotności w warunkach polowych. Zalecany do badania wilgotności kukurydzy do 40%.

DRAMIŃSKI GMS

DRAMIŃSKI HMM

Wilgotnościomierz do siana i słomy sprasowanej to nowoczesny cyfrowy przyrząd, który w łatwy sposób umożliwia monitorowanie poziomu zawilgocenia i temperatury siana oraz słomy sprasowanej.

DRAMIŃSKI HMM

DRAMIŃSKI HMM Prasa

System pomiaru wilgotności siana i słomy mający zastosowanie w prasach (przyczepach) samozbierających.

DRAMIŃSKI HMM Prasa