Producent urządzeń dla rolnictwa i hodowli zwierząt

16.05.2017

30 lat minęło…

Można by zaśpiewać przekształcając nieco słowa znanej piosenki. Tak, to już od 30 lat jesteśmy z Państwem na rynku. Bez ustanku opracowujemy, produkujemy i serwisujemy elektroniczne urządzenia dla rolników, hodowców, lekarzy weterynarii i lekarzy medycyny ludzkiej.

Z okazji naszego jubileuszu 11 maja zaprosiliśmy na uroczysty obiad wszystkich pracowników firmy, osoby współpracujące z nami oraz osoby zaprzyjaźnione, firmy i instytucje, z którymi wspólnie chcieliśmy dzielić naszą radość. Uroczystość odbyła się w przepięknie położonej Restauracji Przystań nad jeziorem Ukiel. Pogoda również dopisała. Było bardzo słonecznie i ciepło.

Podczas jubileuszu nie zabrakło wspomnień z początków istnienia firmy, kiedy to rodzina i najbliżsi pomagali składać urządzenia w dużym pokoju właściciela firmy, pakować je do wysyłki w kartony po maśle czy wystawiać rachunki na horrendalną zdawałoby się dziś kwotę kilku milionów złotych. Takie były czasy.

Obecnie w firmie DRAMIŃSKI S.A. pracuje ponad 50 pracowników i z okazji naszego święta nie obeszło się bez podziękowań właśnie dla nich wszystkich za wielki wkład w rozwój firmy. Nagrodzeni zostali również pracownicy z wieloletnim stażem (niektórzy pracują tu ponad 20 lat!!!)

Do obiadu przygrywał nam muzyk Pan Jan Bernard, a mini recital wyśpiewała nam Mama Pana Janusza Dramińskiego – artystka śpiewaczka Maria Dramińska.

Wszyscy świetnie się bawiliśmy i mieliśmy w końcu trochę czasu, aby usiąść i odpocząć od codziennego zabiegania w pracy. Mieliśmy czas, aby spokojnie porozmawiać, pośmiać się i razem cieszyć się z naszego sukcesu.


Powrót do listy