Producent urządzeń dla rolnictwa i hodowli zwierząt

18.02.2015

Arena Agro Ostróda 2015

W tym roku po raz pierwszy zdecydowaliśmy się na udział w lokalnych targach rolniczych połączonych z wystawą maszyn rolniczych – Arena Agro w Ostródzie k/Olsztyna zorganizowanych przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych w dniach 14-15 lutego 2015.

Firma DRAMIŃSKI zaprezentowała przede wszystkim szeroki asortyment urządzeń niezbędnych w pracy rolnika: wilgotnościomierze do ziarna, siana i słomy, PH-metr, termometr rolniczy oraz urządzenia zwiększające efektywność hodowli jak: wykrywacze rui, ciąży i mastitis. Na stoisku pokazaliśmy też prototyp najnowszego ultrasonografu do diagnostyki trzody chlewnej – DRAMIŃSKI SonoFarm mini, który będzie miał swoją premierę w tym roku. Ten znany już niektórym hodowcom model teraz będzie wzbogacony o jeszcze lepszą jakość obrazu i większą funkcjonalność.

Cieszymy się, iż nasza obecność na ostródzkich targach spotkała się z tak dużym zainteresowaniem wśród rolników i hodowców z ościennych województw, którzy tłumnie odwiedzali nasze stoisko. Jako polski producent ugruntowaliśmy swoją pozycję na lokalnym rynku będąc podczas targów Arena Agro Ostróda jedyną obecną firmą z tego typu asortymentem . Dziękujemy wszystkim przybyłym z miłe spotkanie i zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z wydarzenia.Powrót do listy