Producent urządzeń dla rolnictwa i hodowli zwierząt

26.08.2015

Cudowne wieści ze Żnina!

W ostatni weekend, 22-23 sierpnia, wzięliśmy udział w XIX Pałuckich Targach Rolnych Żnin 2015 (woj. kujawsko-pomorskie). Targom towarzyszyła wystawa zwierząt hodowlanych – bydła mlecznego, trzody chlewnej oraz drobnego inwentarza.

Nasze stoisko odwiedziło wielu rolników i hodowców zainteresowanych bogatą ofertą urządzeń usprawniających pracę w gospodarstwie. Wiele osób testowało mały i poręczny wilgotnościomierz DRAMIŃSKI TwistGrain, sprawdzało działanie wilgotnościomierza do siana i słomy DRAMIŃSKI HMM, a także oceniało funkcjonalność najnowszego ultrasonografu do szybkiego wykrywania ciąży DRAMIŃSKI SonoFarm mini. Każdy z gości był mile zaskoczony jak tak małe urządzenia mogą w tak wielki sposób ułatwić  pracę każdego rolnika i hodowcy.

Nasza wszechstronna oferta przedstawiona podczas targów nie odbiła się bez echa.  Z rąk Marszałka województwa  kujawsko-pomorskiego Pana Piotra Całbeckiego otrzymaliśmy nagrodę w postaci dyplomu oraz statuetki „Za najciekawszą ofertę maszyn i urządzeń przedstawioną na XIX Targach Rolnych”.  Jesteśmy bardzo szczęśliwi z takiego osiągnięcia, bo to potwierdza, że nasza szeroka gama produktów zaspakaja potrzeby wszystkich nawet najbardziej wymagających klientów.

Na kolejną prezentację naszych urządzeń zapraszamy 5-6 września do Siedlec na XXII Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym

Zobacz krótką foto relację z XIX Pałuckich Targów Rolnych.


Powrót do listy