Producent urządzeń dla rolnictwa i hodowli zwierząt

31.03.2017

Najlepsi z Najlepszych – to My

Wczoraj 30 marca odbyła się XIV  Gala Laur Najlepszym z Najlepszych 2017 zorganizowana przez Warmińsko – Mazurski Urząd Marszałkowski. Uroczystość była zwieńczeniem corocznego konkursu ogłaszanego przez ten urząd dla najlepszych firm, działalności, osobowości, produktów i usług z rejonu Warmii i Mazur. Kategorii z jakich wybierano kandydatów do lauru było aż sześć. Nasza firma została laureatem w kategorii „Rozwój i innowacje”.

Tą nagrodę otrzymaliśmy za ultrasonograficzny mammograf, który nie wykorzystuje w badaniu promieniowania rentgenowskiego, lecz ultradźwięki, przez co  badanie jest bardziej bezpieczne i komfortowe. Statuetkę „Laur Najlepszym z Najlepszych” odebrał Dyrektor Działu Badań i Rozwoju – Andrzej Wiktorowicz z rąk Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustawa Marka Brzezina.

Jesteśmy bardzo dumni z naszego urządzenia, ponieważ może się okazać wielkim przełomem w wykrywaniu nowotworów w bardzo wczesnym stadium i dzięki temu uratujemy wielu chorych.

Dziękujemy bardzo za docenienie naszych wysiłków nad pracą nad tym skomplikowanym urządzeniem. To dla nas wielki zaszczyt nosić tytuł „Najlepszy z Najlepszych”


Powrót do listy