Producent urządzeń dla rolnictwa i hodowli zwierząt

07.03.2017

Sukces w Lublinie

Za nami jubileuszowe, X targi rolnicze AGRO PARK LUBLIN 2017. Tradycją stał się fakt, że impreza ta cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno wśród wystawców jak i zwiedzających. Ciepła, iście wiosenna (pomimo, że kalendarz pokazuje nazwę miesiąca – MARZEC) pogoda sprawiła, że targi odwiedzały całe rodziny wybierając się na sobotnio-niedzielny spacer, a nawet rolnicy z najdalszych zakątków województwa lubelskiego i województw ościennych. Wszak była to okazja do zapoznania się z nowościami przygotowanymi przez producentów i dystrybutorów sprzętu rolniczego, materiału siewnego, wyposażenia chlewni, obór, itd.

My także przygotowaliśmy coś specjalnego na tegoroczną edycję targów. Nasz wilgotnościomierz z rozdrabnianiem próbki DRAMIŃSKI GMS przeszedł w ostatnim czasie metamorfozę i w nowej odsłonie mogliśmy zaprezentować go w Lublinie. Duży i czytelny wyświetlacz, rozbudowane, ale bardzo intuicyjne menu, a co najważniejsze – dokładność pomiarów wilgotności sprawiają, że urządzenie to wyróżnia się na tle innych, dostępnych wilgotnościomierzy na rynku. Zalety te zostały zauważone i docenione przez komisję konkursową, która przyznała naszemu wilgotnościomierzowi DRAMIŃSKI GRAIN MASTER tytuł PRODUKT ROKU !!!

Bardzo dziękujemy za tak liczne odwiedzenie naszego stoiska. Bardzo cenimy sobie bezpośredni kontakt z Państwem. Dzięki prowadzonym rozmowom, licznym sugestiom i uwagom (czasem nawet negatywnym, ale konstruktywnym) udoskonalamy nasze produkty, który stają się coraz lepsze.

Następna okazja do spotkania się już za kilkanaście dni, bo 17-19 marca w Kielcach na targach AGROTECH. Serdecznie zapraszamy!!!


Powrót do listy