Producent urządzeń dla rolnictwa i hodowli zwierząt

20.02.2017

Urodzinowo i świątecznie na targach FERMA w Łodzi

W dniach 17-19 lutego odbyła się jubileuszowa XX edycja Międzynarodowych Targów Ferma Świń i Drobiu. W dwóch halach – EXPO oraz MOSiR, zaprezentowało się ponad 200 firm. Wśród nich byliśmy także my.

Rok 2017 to nie tylko dwudziesta edycja targów ale także trzydziesta rocznica powstania firmy DRAMIŃSKI. Od organizatorów otrzymaliśmy podziękowania w formie dyplomu za długoletnią współpracę – DZIĘKUJEMY.

Nasze stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem zwiedzających. Pomimo, iż za oknem chłód i do żniw jeszcze trochę czasu rolnicy i hodowcy zatrzymywali się przy wilgotnościomierzach do ziarna zbóż, oleistych i strączkowych.

Wśród tych urządzeń prym wiódł DRAMIŃSKI TwistGrain, a także najnowsze nasze „dziecko” DRAMIŃSKI GMMmini. Ponieważ targi to FERMA, licznie odwiedzili nas hodowcy trzody chlewnej oraz bydła mlecznego. W naszej ofercie znaleźli Oni wykrywacze rui, testery ciąży, a także wykrywacze podklinicznego zapalenia wymion – Mastitis.

Bardzo dziękujemy za tak liczne odwiedzenie naszego stoiska i mamy nadzieję,  że za rok znów się spotkamy. A już dziś zapraszamy do Lublina, gdzie w dniach 04-05 marca odbędą się targi AGRO-PARK. My tam będziemy (Hala A, stoisko 30) – przyjedź i Ty.


Powrót do listy