Producent urządzeń dla rolnictwa i hodowli zwierząt

21.03.2017

Z Kielc wróciliśmy z nagrodą

Targi rolnicze AGROTECH w Kielcach (17-19.03.2017) przeszły do historii. Jednak my będziemy pamiętali o nich jeszcze bardzo długo. W naszej pamięci pozostaną liczne i miłe spotkania z Państwem na naszym stoisku. Niezliczone rozmowy, pytania o nowości, spostrzeżenia i uwagi to jest coś co nas bardzo cieszy.

Pomimo, iż do żniw jest trochę czasu największym zainteresowaniem wśród urządzeń przez nas oferowanych były wilgotnościomierze, a tu prym wiodły dwa modele: DRAMINSKI TwistGrain oraz DRAMINSKI GMMmini. Ten ostatni podczas targów otrzymał nagrodę – Medal Firmowy Hit Roku 2017, w kategorii „Najlepsze Produkty Na Rynku Rolniczym” wytypowane na podstawie uznania PT Klientów. Jesteśmy bardzo dumni i cieszymy się z faktu, że do grona najlepszych produktów dołączyło nasze najnowsze urządzenie.

BARDZO DZIĘKUJEMY ZA UZNANIE.

Coraz częściej wzrok odwiedzających przykuwają urządzenia hodowlane: wykrywacze rui, testery ciąży, a także wykrywacze Mastitis. Hodowcy są dzisiaj tak wyspecjalizowani, iż nie straszna jest im obsługa ultrasonografów, gdzie wśród bogatej naszej oferty mogą znaleźć dla siebie łatwy w obsłudze DRAMINSKI SonoFarm mini. Bardzo dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska w Kielcach. Liczymy, że za rok znów się spotkamy a już dziś zapraszamy do wizyt na naszym, tym razem namiotowym stoisku, podczas targów polowych już w najbliższej przyszłości. Miejsca i terminy imprez znaleźć można na naszej stronie internetowej w zakładce Targi.

DO ZOBACZENIA.


Powrót do listy