Producent urządzeń dla rolnictwa i hodowli zwierząt

13.02.2015

Z wizytą w Moskwie – Agro Farm 2015

Czy w dobie dzisiejszego kryzysu w Rosji warto jeździć na targi w tamte rejony? Czy nadal istnieje zapotrzebowanie na urządzenia dla hodowli i rolnictwa, a tym bardziej na ultrasonografy weterynaryjne? Przekonaliśmy się o tym podczas ostatnich targów Agro Farm, które odbyły się w zeszłym tygodniu w Moskwie (2-5.02.2015).

Podczas 4-dniowego spotkania prezentowaliśmy na naszym stoisku najnowsze modele przenośnych USG jak DRAMIŃSKI 4VET, 4VET mini, iScan i Animal profi 2. Wśród nich największe zainteresowanie wzbudzały ultrasonografy do diagnostyki bydła mlecznego, a zwłaszcza iScan. Dużą popularnością, przede wszystkim wśród hodowców, cieszyły się małe urządzenia elektroniczne zwiększające wydajność i efektywność hodowli m.in. wykrywacz mastitis.

Cieszymy się, że mogliśmy wykorzystać ten czas i spotkać się również z naszymi dystrybutorami – firmą Kantri i Tatchimproduct, którzy pomogli nam nie tylko w zorganizowaniu stoiska, lecz także w obsłudze potencjalnych klientów odwiedzających targi i zainteresowanych produktami firmy Dramiński. Był to na pewno owocny wyjazd, zwłaszcza w kontekście nowych kontaktów nie tylko z lokalnego rynku lecz także z takich państw jak Turcja, Armenia czy Kazachstan, a nawet Polska.

Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z wydarzenia.Powrót do listy