Producent urządzeń dla rolnictwa i hodowli zwierząt

14.10.2014

Zamknięcie sezonu

Jesień w pełni, co oznacza iż kończymy sezon targów polowych. Letni okres wyjazdów terenowych zamykaliśmy 5 października w Skrzelewie podczas XVI Dni Kukurydzy, gdzie tradycyjnie gościliśmy z naszym żółtym namiotem.

Stoisko, na którym prezentowaliśmy przede wszystkim nasze najpopularniejsze wilgotnościomierze do pomiaru wilgotności kukurydzy (Twist Grain i Grain Master), cieszyło się dużym zainteresowaniem odwiedzających. Wielu z nich to nasi wierni klienci, zadowoleni z zakupionych wcześniej starszych modeli urządzeń, zainteresowani nowościami, jak również poszukujący wygodnych i praktycznych rozwiązań dla zwiększenia efektywności hodowli. Na naszym stoisku mogli obejrzeć wykrywacze mastitis, rui i elektroniczne testery ciąży ułatwiające pracę każdego hodowcy dbającego o dobry stan swojego stada.

Cieszymy się z tych terenowych spotkań z naszymi klientami, bo są doskonałą okazją do wymiany spostrzeżeń, jednak już teraz zapraszamy do śledzenia naszej strony, gdzie na bieżąco zamieszczamy informacje o naszej obecności na kolejnych imprezach targowych na terenie całego kraju.

Zapraszamy serdecznie!Powrót do listy