Producent urządzeń dla rolnictwa i hodowli zwierząt

02.04.2015

Złoty medal dla GMMpro

Za nami największe z targów techniki rolniczej w kraju – AGROTECH Kielce, które miały miejsce w dniach 27-29 marca 2015. Ponad 700 firm z kilkunastu krajów, 11 hal wystawowych oraz ok. 60 tyś. zwiedzających to niewątpliwie dane, które świadczą o dużej popularności wydarzenia.

Firma DRAMIŃSKI od lat uczestnicząca w targach jako wystawca prezentowała swoje najpopularniejsze produkty, a wśród nich wilgotnościomierze do ziarna. Największym zainteresowaniem cieszył się niezmiennie nasz najmniejszy model o kieszonkowych wymiarach DRAMIŃSKI Twist Grain ze ściskaniem próbki, natomiast doceniony został również nasz DRAMIŃSKI GMMpro z wbudowaną wagą gwarantujący dzięki temu bardzo dokładne pomiary. W kategorii najlepsze produkty na rynku rolniczym, z ramienia Wydawnictwa Raport Rolny, otrzymał ZŁOTY MEDAL Firmowy Hit Roku 2015! Bardzo ucieszyło nas to wyróżnienie i mamy nadzieję, że przekona ono wszystkich do urządzeń oferowanych przez polskiego producenta.

Jesteś ciekawy, jakie urządzenia oprócz wilgotnościomierzy do ziarna, posiadamy w naszej ofercie? Jeśli jesteś rolnikiem lub hodowcą, któremu zależy na zwiększeniu wydajności i efektywności swojej pracy, nie może Cię zabraknąć na kolejnym wydarzeniu branżowym – już pod koniec kwietnia (25-26.04.2015r.) spotkasz nas na XXII Targach Rolnych AGROTECHNIKA w Bratoszewicach. Zapraszamy serdecznie do spotkania z naszymi przedstawicielami!Powrót do listy