Producent urządzeń dla rolnictwa i hodowli zwierząt

DRAMIŃSKI TwistGrain pro

Wilgotnościomierz do ziarna zbóż, kukurydzy, nasion traw, oleistych i strączkowych. Numer 1 wśród mierników wilgotności ze ściskaniem próbki.

DRAMIŃSKI TG pro coffee & cocoa

Precyzyjny wilgotnościomierz do kawy i kakao ze ściskaniem próbki. Idealny do pracy podczas produkcji, przetwarzania, magazynowania czy transportu kawy i kakao.

Wilgotnościomierz do ziaren kawy dla fabryki producenta hurtowni kawy w polsce polskie palarnie kawy

DRAMIŃSKI GMM mini

Małe i poręczne urządzenie, dzięki któremu ekspresowo określisz wilgotność swoich plonów.
Idealny do każdego gospodarstwa.

lekki, mobilny, nowoczesny, dokładny, gmm mini, dramiński

DRAMIŃSKI GMMpro

Wilgotnościomierz dla najbardziej wymagających rolników. Posiada wbudowaną wagę, dzięki czemu uzyskasz jeszcze wyższą dokładność pomiarów.
Dla profesjonalistów. Nowa, niższa cena od stycznia 2020 r.

Dramiński GMMpro wilgotnościomierz do ziarna, przenośny, lekki,dokładny, pomiar metodą pojemnościowo-wagową

DRAMIŃSKI GMDM

Miernik wilgotności i gęstości ziarna to urządzenie dedykowane firmom skupującym i przechowującym wielkie partie nasion oraz dużym producentom zbóż.
Super dokładny! Nowa, niższa cena od stycznia 2020 r.

DRAMIŃSKI GMDM wilgotnościomierz do ziarna, pomiar gęstości, urządzenie dla zawodowców, precyzyjny pomiar wilgotności i gęstości ziarna

DRAMIŃSKI GRAIN MASTER (GMS)

Wilgotnościomierz do ziarna z rozdrabnianiem próbki. Zapewnia precyzyjne pomiary wilgotności w warunkach polowych. Zalecany do badania wilgotności kukurydzy do 45%.
Polecany do suszarni!

wilgotnościomierz do ziarna z rozdrabnianiem próbki, dokładny miernik do mierzenia wilgotności, lekki wilgotnościomierz, szybki miernik, dokładny tester wilgotności, wilgotnościomierz dla rolników, tester dla traktorzysty, wilgotnościomierz do soi, grochu, kukurydzy

DRAMIŃSKI HMM

Wilgotnościomierz do siana i słomy sprasowanej to nowoczesny cyfrowy przyrząd, który w łatwy sposób umożliwia monitorowanie poziomu zawilgocenia i temperatury siana oraz słomy sprasowanej.
Najsolidniejszy na świecie!