Producent przenośnych ultrasonografów medycznych

11.03.2014

Interesujące spotkania marcowe

W tym roku marzec obfituje w ważne wydarzenia z branży medycznej. Właśnie trwają targi sprzętu medycznego w ramach misji gospodarczej w Korei (EU Gateway Programme – Business Mission KOREA), gdzie pokazujemy nasze najnowsze ultrasonografy medyczne: Dramiński Opus D, iScan MED oraz głowicę ultrasonograficzną o wysokiej częstotliwości Derma View.

Tymczasem już teraz zapraszamy Państwa na najbliższe wydarzenia w Polsce:

  • 15 marca 2014 – wspólnie z firmą Vitamed, zapraszamy do Białegostoku na warsztaty „Zastosowanie ultrasonografii w medycynie paliatywnej” prowadzone przez dr n.med. M.Kujawę i lek. J.Wiśniewskiego – Uniwersyteckie Centrum  Kliniczne/ GUM, pracownia Diagnostyki Ultrasonograficznej i Biopsyjnej przy Klinice Pediatrii,Hematologii i Onkologii. Rejestracja telefoniczna w godzinach 9-18, tel. 85 732 32 85
  • 21-23 marca 2014 – w Poznaniu będziemy gościć na targach TOP MEDICAL TRENDS. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska . Podczas targów polecamy udział w sesji wykładowej „Ultrasonografia – nowe możliwości w praktyce lekarza rodzinnego” prowadzonej przez dr n.med. M.Kosiaka.

Liczymy na Państwa przybycie!

 


Powrót do listy