Producent przenośnych ultrasonografów medycznych

O nas

DRAMIŃSKI S.A. firma założona w 1987 roku, specjalizuje się w projektowaniu i produkcji mobilnych i niezawodnych ultrasonografów o świetnym obrazowaniu. Dzięki takim cechom użytkowym nasze ultrasonografy są wykorzystywane wszędzie tam, gdzie liczy się precyzja, szybkość i mobilność sprzętu USG, a duże, ciężkie i skomplikowane aparaty nie zdają egzaminu: w mobilnej diagnostyce USG, w medycynie ratunkowej, wojskowej, w miejscu katastrofy czy przy łóżku pacjenta.

Kreujemy szerszy: przedszpitalny, szpitalny i pozaszpitalny dostęp do ultrasonografii.

Corocznie organizujemy w Polsce konferencję: Warmińsko-Mazurskie Dni Ultrasonograficzne, która skupia wielu praktyków. Organizujemy warsztaty ultrasonograficzne, podczas których lekarze nabierają praktycznych umiejętności samodzielnego wykonywania badań.

Od 6 lat aktywnie uczestniczymy w największych targach sprzętu medycznego na świecie – MEDICA Dusseldorf.

Nasza wizja przyszłości motywuje nas do pełnej zapału pracy ukierunkowanej na bezustanny rozwój i wdrażanie nowych technologii. Wszystko po to, by stale zwiększać poziom dostępności ultrasonografii na wszystkich kontynentach,  by mieć swój udział w budowaniu Świata jako miejsca zdrowych ludzi.

Nasza Misja: Zwiększenie dostępności diagnostyki USG dla ludzi na całym świecie.
Nasza Wizja: Światowy lider w mobilnej ultrasonografii.