Producent przenośnych ultrasonografów weterynaryjnych do małych i dużych zwierząt

10.05.2013

Draminski iScan w Ameryce Łacińskiej

Meksyk i Kolumbia to kraje, gdzie hodowla bydła mlecznego i mięsnego odgrywa bardzo dużą rolę w gospodarce. To również ogromny potencjał i wyzwanie jeśli chodzi o sprzedaż usg. Przekonaliśmy się o tym podczas naszej ostatniej wizyty.

W Meksyku gościliśmy w ośrodku Uniwersytetu UNAM w Tepotzotlán, gdzie przy pomocy naszego dystrybutora zorganizowano 2 szkolenia dla studentów weterynarii, z udziałem lokalnych profesorów oraz specjalistów ds. embriotransferu i rozrodu. Uczestnicy zaskoczeni byli możliwościami diagnostycznymi tak małego skanera- iScan sprawił się doskonale nie tylko przy badaniu rektalnym krów i klaczy, ale również sprawdził się przy badaniu abdominalnym kóz i owiec.

W Teziutlan przy współpracy z naszym certyfikowanym dystrybutorem zorganizowano pokaz dla lekarzy weterynarii i hodowców krów. Podczas prezentacji naszych przenośnych ultrasonografów (Animal profi i iScan) uczestnicy przekonali się o znaczącej wyższości badania ultrasonograficznego nad tradycyjna metodą palpacyjną.

Kolejny punkt podróży i Kolumbia to kolejne pokazy z użyciem ultrasonografów Draminskiego przy badaniu koni i bydła hodowlanego. Udało się zgromadzić wielu specjalistów ds. rozrodu, którzy mogli wypróbować w praktyce możliwości diagnostyczne iScana, który zachwycił doskonałą jakością obrazu.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wyprawy.Powrót do listy