Producent przenośnych ultrasonografów weterynaryjnych do małych i dużych zwierząt

20.11.2018

Firma Dramiński z nowym ultrasonografem na Eurotier 2018

Kolejna edycja jednych z największych na świecie targów rolniczo – hodowlanych za nami. EuroTier – 13-16.11.2018, Hannover, Niemcy. Dziękujemy za tak liczne spotkania i inspirujące rozmowy.

Jesteśmy firmą innowacyjną. Projektujemy, produkujemy i sprzedajemy na całym świecie urządzenia rolnicze i przenośne ultrasonografy. Firma DRAMIŃSKI S.A. jest firmą niewielką, ale z ogromnymi ambicjami. Dzięki wysokorozwiniętej sieci dystrybucji, nasze urządzenia są obecnie dostępne już w ponad 100 krajach świata, a mamy apetyt na dużo więcej. Chcemy zostać liderem w produkcji zaawansowanych technicznie ultrasonografów weterynaryjnych dla zwierząt gospodarskich. Niewiele nam do tego celu brakuje. Obecnie plasujemy się w ścisłej czołówce. Od wielu lat współpracujemy z jednymi z najlepszych na świecie specjalistów z dziedziny nowych technologii – mówi Janusz Dramiński, Prezes DRAMIŃSKI S.A.

 

Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się najnowsze urządzenia firmy DRAMIŃSKI S.A., mobilne ultrasonografy weterynaryjne dla małych zwierząt i koni – 4Vet Slim oraz dla zwierząt gospodarskich iScan 2. Charakteryzujące się według opinii użytkowników doskonałą jakością obrazu. Na targach został także zaprezentowany nowy skaner – BLUE. Urządzenie trafi w wkrótce do światowej sprzedaży.

 

Firma DRAMIŃSKI S.A. jest uczestnikiem największych na świecie wydarzeń związanych z branżami: rolniczą, weterynaryjną i medyczną. Targi są okazją do namacalnej prezentacji możliwości naszych urządzeń szerokiemu gronu potencjalnych klientów i dystrybutorów. Rozmowa twarzą w twarz pozwala nam na zrozumienie dzisiejszych problemów i potrzeb w codziennej pracy naszych klientów. Nie ma nic bardziej cenniejszego. To nas inspiruje. – dodaje Bartłomiej Opolski, Specjalista ds. Marketingu w firmie DRAMIŃSKI S.A.

 

Zapraszamy na kolejną edycję: 17-20.11.2020, Hannover, Niemcy

 


Powrót do listy