Producent przenośnych ultrasonografów weterynaryjnych do małych i dużych zwierząt

11.08.2014

iScan oczami australijskich lekarzy weterynarii

Z czym kojarzy Ci się Australia? Czy do Cairnes przyjeżdżają tylko amatorzy surfingu, nurkowania i raf koralowych? W tym roku było to ważne miejsce dla specjalistów z branży weterynaryjno-hodowlanej z całego świata – to tu miała miejsce kolejna edycja Międzynarodowej Konferencji Bujatrycznej (27.07–1.08.2014 r.)

Nasz debiut na tych targach okazał się cennym doświadczeniem, pozwolił zebrać ciekawe informacje z rynku a także wypromować w Australii nieznany dotąd model przenośnego ultrasonografu DRAMIŃSKI iScan.

Cechy, które szczególnie doceniono to:

  • Bardzo dobra jakość obrazu pomimo małych rozmiarów skanera,
  • Wytrzymałość dzięki aluminiowej obudowie,
  • Długie działanie dzięki wydajnemu zasilaniu bateryjnemu,
  • Różnorodność zastosowań – odpowiedni zarówno na klaczy jak i krów.

Dużym zainteresowaniem cieszył się również najnowszy ultrasonograf DRAMIŃSKI 4Vet z panelem dotykowym. Specjaliści posługujący się w swojej praktyce i posiadający nawet po kilka skanerów, byli pozytywnie zaskoczeni doskonałą jakością obrazu i uznali, iż jest to ciekawe rozwiązanie dla lekarzy weterynarii zajmujących się diagnostyka koni.

W przyszłym roku WBC będzie miało miejsce w Dublinie. Liczymy, iż będziemy mogli zobaczyć się z Tobą, jeśli nie mogłeś być w tym roku w dalekiej Australii. Z pewnością każdy specjalista zajmujący się rozrodem zwierząt znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie. Bądź z nami na bieżąco!

 


Powrót do listy