Producent przenośnych ultrasonografów weterynaryjnych do małych i dużych zwierząt

22.12.2014

iScan rekomendowany przez specjalistów z Wielkiej Brytanii

W zeszłym tygodniu, już po raz trzeci firma Vet Image Solutions z Anglii organizowała szkolenie ultrasonograficzne z użyciem usg firmy Dramiński. Warsztaty odbyły się z myślą o hodowcach krów, którzy są posiadaczami znacznych stad i sami chcą zając się diagnostyką ultrasonograficzną ciąży, lub o profesjonalistach, którzy chcą oferować usługę skanowania zwierząt hodowlanych innym.

Gościem i zarazem prowadzącym zajęcia był uznany lekarz weterynarii, specjalista od embriotransferu Peter May, który w swojej codziennej pracy używa najpopularniejszego z naszych modeli usg – DRAMIŃSKI iScan. Słuchaczom opowiadał przede wszystkim o swojej ostatniej podróży do Rosji, przy okazji innego projektu realizowanego we współpracy z naszą firmą, a także pokazywał obrazy diagnostyczne w różnych fazach rozwoju zarodka płodu.

Uczestnicy szkolenia podczas części praktycznej mieli również okazję sami przekonać się o wyjątkowej wytrzymałości naszego ultrasonografu przeznaczonego do pracy w trudnych warunkach polowych. Ocenili , iż dzięki doskonałej jakości obrazu nauka ultrasonografii i samo badanie usg jest bardzo szybkie i intuicyjne, dlatego z pewnością polecili by iScana wszystkim specjalistom z zakresu rozrodu.Powrót do listy