Producent przenośnych ultrasonografów weterynaryjnych do małych i dużych zwierząt

07.10.2012

Jedyne takie szkolenia w Rosji - pod patronatem Ministerstwa Rolnictwa

Owoc poprzednich wyjazdów naszej ekipy handlowej do Rosji to wyjątkowe szkolenia pod patronatem Ministerstwa Rolnictwa Republiki Tatarstan i naszego dystrybutora – firmy Tathimprodukt z Kazania.

Podczas wyprawy, w dniach 16-22 września 2012r., codziennie, w różnych miastach Republiki odbywały się szkolenia teoretyczno-praktyczne dla weterynarzy. Zaskoczeniem dla nas była ogromna ilość uczestników i otwartość na nowe technologie. Prezentacje nowego modelu usg – iScan przyciągnęły do 6 rosyjskich ośrodków rozrodu za każdym razem ponad 150 osób. Pod opieką dr Jakuba Kalisza uczyli się pracy z tak przydatnym w pracy weterynarza narzędziem, jakim jest przenośny ultrasonograf. Mieliśmy również zaszczyt spotkać się z zastępca ministra Panem Nazip’em Hazipov’em.

Pragniemy wyrazić naszą wdzięczność naszemu dystrybutorowi Tathimprodukt (dyrektor Priluckij W.W., kierownik dz. weterynarii Romanow E.) za możliwość zorganizowania tak wyjątkowych i bogatych w doświadczenia spotkań z rosyjskimi lekarzami. Liczymy na kolejne spotkania i życzymy dużo sukcesów przy organizacji kolejnych szkoleń!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wyjazdu.Powrót do listy