Producent przenośnych ultrasonografów weterynaryjnych do małych i dużych zwierząt

15.10.2014

Nowoczesne technologie w praktyce bujatrycznej

W dniach 10-11 października br. w Łomży z ramienia Polskiego Towarzystwa Nauk Weterynaryjnych (Oddział Łomżyńsko-Ostrołęcki) odbyła się V Międzynarodowa Konferencja Bujatryczna, której tematy skupiły się wokół nowoczesnych technologii w praktyce bujatrycznej. Swoje prelekcje wygłosili profesorowie i doktorzy z kraju jak i zza granicy, m.in. Włoch, Danii, Niemiec, Węgier i Holandii.

Firma DRAMIŃSKI S.A. miała również możliwość zaprezentowania oferty przenośnych ultrasonografów weterynaryjnych przeznaczonych do diagnostyki dużych zwierząt hodowlanych, takich jak DRAMIŃSKI iScan, Animal profi 2 i nasz najnowszy model 4Vet mini. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, a wśród odwiedzających byli również liczni lekarze weterynarii na co dzień posługujący się ultrasonografami naszej produkcji zadowoleni z jakości oferowanego przez nas sprzętu.

Pomimo dużo mniejszej frekwencji podczas konferencji niż w latach poprzednich, możemy uznać, iż warto było być częścią tego wydarzenia. Cieszymy się, iż marka DRAMIŃSKI- lider w produkcji przenośnych ultrasonografów staje się nieodzowną częścią branżowych imprez, rozpoznawaną przez coraz większą grupę lekarzy weterynarii różnych specjalizacji, również poza granicami naszego kraju.Powrót do listy