Producent przenośnych ultrasonografów weterynaryjnych do małych i dużych zwierząt

17.11.2014

Owocne spotkania w Hanowerze

Za nami wyjątkowo pracowity okres targów – te najważniejsze, bo międzynarodowe, gromadzące specjalistów z branży rolniczo-hodowlanej z wielu kontynentów właśnie dobiegły końca. Tegoroczna edycja Eurotier (11-14 listopada 2014) również dla firmy DRAMIŃSKI okazała się owocna w spotkania i nowe kontakty.

Pomimo głównej grupy odwiedzających jakimi byli hodowcy i rolnicy, szczególnym zainteresowaniem cieszyły się nasze przenośne ultrasonografy weterynaryjne – a zwłaszcza premiera sprzed dwóch lat – DRAMIŃSKI iScan będący doskonałym narzędziem pracy dla każdego lekarza weterynarii pracującego w terenie, niejednokrotnie w bardzo trudnych warunkach. Nowością i odkryciem jednocześnie była możliwość zastosowania innego z naszych usg – modelu DRAMIŃSKI 4Vet mini do badania jakości plastiku w silosach.

Ucieszyły nas również odwiedziny naszych kontrahentów z Nowej Zelandii, Chin, Irlandii, Bangladeszu czy Niemiec. Dziękujemy wszystkim przybyłym za miłe spotkania i konstruktywne rozmowy jednocześnie mając nadzieję na szybkie ponowne spotkanie!

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia krótkiej foto-relacji z targów w Hanowerze.Powrót do listy