Producent przenośnych ultrasonografów weterynaryjnych do małych i dużych zwierząt

18.05.2017

Ultrasonografiści w Olsztynie

Już po raz czwarty i to nie z powodu pięknej pogody czy cudownie położonego Hotelu Przystań, ale z chęci zdobycia wiedzy i poznania najnowszych trendów w sztuce diagnozowania obrazowego, przyjechali lekarze weterynarii z całej Polski na zorganizowaną przez firmę DRAMIŃSKI S.A.  IV Weterynaryjną Konferencję Ultrasonograficzną, która odbyła się 13 maja 2017 roku w Olsztynie.

Wysoką frekwencję zapewniły nam bardzo ciekawe i różnorodne tematy z zakresu Diagnostyki ultrasonograficznej i różnicowej chorób narządów jamy brzusznej oraz wybitni prelegenci – specjaliści z dziedziny ultrasonografii małych zwierząt: dr n. wet. Karolina Błasiak, lek. wet. Jan Lorenc, lek. wet. Mariusz Miazga. Pieczę nad całym wydarzeniem objęła niezastąpiona w swojej dziedzinie dr n. wet. Anna Kosiec-Tworus.

Jak co roku, w tym również konferencji towarzyszyły warsztaty, gdzie lekarze weterynarii mogli doskonalić swoje umiejętności ultrasonograficzne. W związku z dużą ilością chętnych zorganizowaliśmy aż 2 dni takich praktyk. Piątkowe szkolenie 12 maja poprowadziła dr n. wet. Anna Kosiec-Tworus i lek. wet. Jan Lorenc, natomiast niedzielne „komplety” 14 maja poprowadzili Państwo Karolina i Piotr Błasiak.

Cieszymy się bardzo, z tego, że z roku na rok coraz więcej osób jest zainteresowanych naszą konferencją i tak licznie przybywa z odległych krańców Polski do nas na Warmię, aby usłyszeć o ultrasonografii. Mamy nadzieję, że to oznacza, że  wydarzenie już na dobre zagościło w kalendarzu weterynaryjnych spotkań i zobaczymy się ponownie w maju 2018 roku.


Powrót do listy