Producent przenośnych ultrasonografów weterynaryjnych do małych i dużych zwierząt

04.05.2015

VIII Międzynarodowe spotkanie dystrybutorów

Goście z Kanady, Tunezji, Kamerunu, Estonii, Holandii, Nigerii i Rosji byli uczestnikami ostatniego szkolenia produktowego zorganizowanego dla naszych dystrybutorów w dniach 20-22 kwietnia 2015r. w Olsztynie.

W ciągu trzech bardzo aktywnych dni dystrybutorzy uczyli się nie tylko obsługi naszych przenośnych ultrasonografów, wilgotnościomierzy, wykrywaczy rui, ciąży czy mastitis, ale przede wszystkim skupiali się na języku korzyści i znajdowaniu takich argumentów, które pomogą im w przekonaniu potencjalnego klienta, a co za tym idzie efektywnej sprzedaży. Dzięki współpracy z olsztyńską uczelnią weterynaryjną uczestnicy szkolenia mieli również okazję wypróbować w terenie usg firmy DRAMIŃSKI przy badaniu owiec i kóz, a także krów. Ta praktyczna część spotkania pozwoliła na pokazanie dystrybutorom, jak wykorzystać ciężkie warunki panujące w oborze do skutecznej i przekonującej demonstracji zalet przenośnych ultrasonografów.

Po wielu godzinach intensywnego szkolenia był również czas na przyjemności: oprócz tradycyjnego już pojedynku kręglarskiego, odwiedziliśmy prywatne muzeum maszyn rolniczych w Sząbruku k/Olsztyna ufundowane przez Alicję i Janusza Dramińskich. Przy skromnym poczęstunku nasi goście mogli podziwiać unikatowe egzemplarze młockarni, kieratów a także innych maszyn wykorzystywanych w rolnictwie ,gromadzonych przez lata z pasją podczas przemierzania okolicznych miejscowości woj. warmińsko-mazurskiego. Na uroczystej kolacji kończącej 3-dniowe szkolenie wręczone zostały certyfikaty dla oficjalnych już przedstawicieli marki DRAMIŃSKI w wyżej wspomnianych krajach.

Dziękujemy wszystkim przybyłym za aktywne uczestnictwo, ciekawą wymianę doświadczeń i mile spędzony wspólny czas. Mamy nadzieję, iż pobyt w Polsce będzie dla obu stron początkiem i kontynuacją owocnej współpracy. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!


Powrót do listy