Producent przenośnych ultrasonografów weterynaryjnych do małych i dużych zwierząt

16.02.2015

Zootechnia 2015 – najważniejsze wydarzenie na Bałkanach

Targi Zootechnia w Salonikach (Grecja), w których uczestniczyliśmy na przełomie stycznia i lutego (29.01-1.02.2015) to jedne z najważniejszych wydarzeń sektora rolniczo-hodowlanego w tamtym rejonie Europy. Świadczy o tym ogromna lista wystawców – 850 firm w tym 600 zagranicznych jak i odwiedzających pochodzących m.in. z Chorwacji, Rumunii, Bułgarii, Macedonii, Albanii a nawet Hiszpanii.

Firma DRAMIŃSKI rozpoznawana doskonale w Grecji przede wszystkim dzięki wilgotnościomierzom GMM, jako jedyna wśród wystawców proponowała urządzenia do diagnostyki i zarządzania rozrodem takie jak wykrywacze rui i ciąży oraz przenośne ultrasonografy weterynaryjne, dzięki czemu prezentowana oferta wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród odwiedzających. A wśród nich byli: lekarze weterynarii z praktyka mieszaną (zarządzanie rozrodem dużych i małych zwierząt), grupy producentów owiec (Grecja to kraj 10mln owiec), naukowcy z uniwersyteckiego Wydziału Weterynarii w Salonikach i Atenach oraz wielka liczba rolników, hodowców i producentów roślinnych. Szczególną popularnością cieszył się nasz najnowszy model wilgotnościomierza – DRAMIŃSKI Twist Grain oraz przenośny ultrasonograf z sondami mechanicznymi – DRAMIŃSKI Animal Profi 2.

Dziękujemy wszystkim przybyłym za spotkanie i ciekawe rozmowy i zapraszamy do obejrzenia krótkiej foto-relacji z wydarzenia.Powrót do listy