Producent urządzeń dla rolnictwa i hodowli zwierząt

05.06.2023

Targi Rolnicze OPOLAGRA 2023, Kamień Śląski

Zapraszamy do testowania urządzeń marki Dramiński.

Jak zawsze czekamy na ciebie z niecierpliwością podczas corocznych targów Opolagra

Potrzebujesz:
Zmierzyć wilgotność ziarna
Wykryć moment owulacji u zwierząt
Sprawdzić ciężarne samice
Wykryć podkliniczny stan mastitis u krów w najwcześniejszej fazie

Mamy kilka ciekawych rozwiązań technologicznych. Musisz je zobaczyć.
Jesteśmy po to, żeby ci doradzić, pomóc, ułatwić rolnicze życie.

Do zobaczenia na stoisku B059

14.03.2023

Forum Ekspertów chorób bydła

31.03.2023 r. zapraszamy do Pawłowic k/Leszna na konferencję naukową.

Podczas jej trwania będą omówiane następujące tematy:

– Kliniczne aspekty problemów okołoporodowych – znaczenie glukozy.

– Dobór właściwego leczenia do różnych przypadków mastitis.

– Praktyczne spojrzenie na diagnostykę chorób układu oddechowego.

– Czy w stadach w wysokiej wydajności można zmniejszyć koszt produkcji mleka?

– Przyczyny, skutki i prewencja hipokalcemii krów mlecznych.

A my szczególnie zapraszamy do naszego stoiska, gdzie będzie można zobaczyć pełną gamę naszych ultrasonografów, czyli niezbędnych narzędzi w nowoczesnej diagnostyce krów.

Forum Ekspertów chorób bydła
28.02.2023

Targi AGROTECH Kielce 17-19.03.2023

Namiot Dramiński Agrotech Kielce 2023

Kombajny i maszyny rolnicze to nie wszystko, co można będzie zobaczyć na 28 edycji targów rolniczych Agrotech w Kielcach.

Firma Dramiński będzie obecna na stoisku H 111.

Rolnicy, którzy jeszcze nie posiadają wilgotnościomierzy do ziarna będą mogli znaleźć tu najszerszą gamę bardzo dokładnych urządzeń. Dzięki nim tegoroczne żniwa będą mogły się rozpocząć w najbardziej odpowiednim do tego momencie. Przedsiębiorcy skupujący zboże natomiast poza miernikiem gęstości i wilgotności ziarna będą mogli zapoznać się z termometrem rolniczym i całą gamą sond temperaturowych niezbędnych przy przechowywaniu ziarna.

Do uprawy roli warto zaopatrzyć się w pH metr gleby, a do zwiększenia kontroli rozrodu w wykrywacze rui i ciąży.

Hodowców bydła mlecznego zapewne zainteresuje wczesna diagnoza podklinicznego stanu zapalenia wymion u krów. Najszybszym i najskuteczniejszym sposobem diagnozy jest metoda opornościowa, a na takiej zasadzie działa nasz wykrywacz mastitis MD4x4Q2.

Targi AGROTECH Kielce 17-19.03.2023
08.02.2023

VIV ASIA 2023 już wkrótce

Biznesowa podróż do Bangkoku może okazać się sukcesem. Międzynarodowe targi VIV ASIA 2023 zbliżają się dużymi krokami.

Przyjedź i spotkaj się z nami na  stoisku # 24102 w IMPACT Exhibition and Convention Center.

Zapisz daty:  8-10 marca 2023.

Sprawdź jakie możliwości poprawy efektywności w reprodukcji zwierząt dają urządzenia marki Dramiński i jak ty możesz na tym zyskać.

Zapytaj o przenośne ultrasonografy, wykrywacze rui i testery ciąży, a także zdobądź profesjonalne doradztwo w zakresie najnowszych rozwiązań technologicznych przeznaczonych dla hodowli.

VIV ASIA 2023 już wkrótce
20.09.2022

Eurotier 2022

W tym roku ponownie wystawiamy się na międzynarodowych targach EuroTier w Niemczech.

Wydarzenie odbędzie się w Hanowerze w dniach 15-18 listopada 2022.

Na miejscu zaprezentujemy naszą gamę najczęściej wykorzystywanych w terenie przenośnych ultrasonografów dla weterynarzy i hodowców zwierząt.

Będzie możliwość zapoznania się z ofertą produktów rolniczych zwiększających wydajność pracy ze zwierzętami gospodarskimi. Do obejrzenia będą wykrywacze rui, ciąży i detektory mastitis.

Znajdź nas w hali 14/15 na stoisku numer D16 i poznaj wiele ciekawych rozwiązań wspomagających produkcję i rozród zwierząt.

Więcej informacji na https://www.eurotier.com/de/

Spotkajmy się!

Eurotier 2022
12.07.2022

Zapraszamy na World Buiatrics Congress w Madrycie

W dniach 4-8 września 2022 będziemy na kongresie bujatrycznym w Madrycie. Wspomniany kongres to miejsce spotkań ponad 2000 profesjonalistów z branży weterynaryjnej, którzy na co dzień pracują głównie z bydłem mlecznym, a także z innymi przeżuwaczami, naukowcy z uniwersytetów i centrów badawczych, studenci weterynarii i inni specjaliści od produkcji i rozrodu dużych zwierząt.

Zapraszamy na World Buiatrics Congress w Madrycie
21.06.2022

OPOLAGRA 2022

 

65878413-89ce-4007-8583-528db6911c85_edit

OPOLAGRA 2022 za nami

Dziękujemy za Państwa obecność na tegorocznych targach OPOLAGRA w Kamieniu Śląskim koło Opola. W dniach 10-12 czerwca 2022 roku osoby zainteresowane ofertą elektroniki w rolnictwie w tym farmerzy i hodowcy zwierząt gospodarskich mogli poznać najnowsze urządzenia firmy Dramiński SA. Wciąż utrzymujemy wyjątkową ofertę na nasze wilgotnościomierze niezależnie od tego, czy szukają Państwo TG pro, czy może prostego w obsłudze i niedrogiego GMM mini, z pewnością pomiar wilgotności pomoże Państwu w osiąganiu lepszych cen zbytu zbóż.

Osoby, które nie dotarły na targi mogą złożyć zamówienie klikając w górnym menu w „Produkty”, następnie „Wilgotnościomierze”. Jeśli interesują Państwa wykrywacze rui, testery ciąży lub wykrywacze mastitis subclinica należy w górnym menu strony odnaleźć odpowiednią podkategorię w Produktach.

OPOLAGRA 2022
10.12.2021

Wielka świąteczna promocja

tgpro_promo_swiatecz2

Piątek 10.12.2021 r. – dziś rusza wielka świąteczna promocja wilgotnościomierza do ziarna Twist Grain pro. Poza okazjonalnym opakowaniem otrzymasz słuchawki bezprzewodowe Xiaomi w prezencie. Promocja trwa do 31.12.2021 r. Regulamin promocji do pobrania tutaj.

20.09.2021

Spotkaj nas na Agro Show w Bednarach!

AgroShow-820x312

W dniach 24-26 września 2021 będziemy wystawcami na targach Agro Show w Bednarach k/Poznania organizowanych przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych.

Na stoisku zaprezentujemy szeroką gamę naszych produktów. Nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie pytania, a także pomogą dobrać najlepsze urządzenie do indywidualnych potrzeb. Nie zabraknie również naszych bestsellerów!

Zapraszamy serdecznie na nasze stoisko:
– hala nr 21
– sektor C
– droga zwiedzania nr 2

Do zobaczenia!

Spotkaj nas na Agro Show w Bednarach!
16.09.2021

Jesteśmy na SPACE 2021!

SPACE to profesjonalna wystawa rolnicza dla wszystkich interesariuszy branży hodowlanej: bydła, drobiu, trzody chlewnej, królików, owiec, kóz i ryb. Kompletna oferta w zakresie pasz i żywienia zwierząt, budynków gospodarskich, genetyki, zdrowia zwierząt, energii udojowej, oczyszczania ścieków zwierzęcych, produkcji ekologicznej i wiele więcej. Innov’Space nagradza najnowsze innowacje w produkcji zwierzęcej. Wysoka jakość konkursów i prezentacji z genetyki zwierząt. Nie mogło zabraknąć firmy Dramiński S.A. Najtrwalsze urządzenia elektroniczne dla rolnictwa i sektora hodowli zwierząt np. wilgotnościomierze do ziarna czy urządzenia do badania rui. Na stoisku zobaczyć będzie można również najchętniej kupowane, przenośne ultrasonografy do diagnostyki zwierząt gospodarskich.

Zapraszamy na stoisko G75 w hali nr 1.

Jesteśmy na SPACE 2021!