Producent przenośnych ultrasonografów weterynaryjnych do małych i dużych zwierząt

Newsletter

Nie masz czasu śledzić informacji na ważnych dla Ciebie stronach? Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami o wydarzeniach branżowych, promocjach, produktach, szkoleniach, targach itp.? Zapisz się na nasz newsletter. Co miesiąc prześlemy na Twój e-mail najświeższe informacje z interesującej Cię branży.
Nie czekaj! Zapisz się już dziś!

 


Na podstawie przepisów Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) art. 6 uts.1 lit. a wyrażam zgodę na przetwarzania przez firmę DRAMIŃSKI S.A. moich danych osobowych w związku z przesyłaniem na moją skrzynkę mailową informacji o charakterze marketingowym w postaci newsletteru.

Pokaż pełną treść zgody

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) Administratorem Twoich danych osobowych jest firma DRAMIŃSKI S.A. z siedzibą w Sząbruku ul. W. Steffena 21, Sząbruk, 11-036 Gietrzwałd, Polska. Zarejestrowana przez Sąd Rejonowy w Olsztynie, VIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr0000429112, NIP739 385 57 06REGON: 281418440.

2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@dramiński.pl

3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu subskrypcji do newslettera na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.

5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji

6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych

7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Urząd Ochrony Danych Osobowych.

8) podanie danych osobowych jest dobrowolne jednakże jej brak może spowodować, iż przesyłanie newlleteru będzie nie możliwe.