Producent ultrasonografów medycznych, weterynaryjnych i urządzeń elektronicznych dla rolnictwa

O firmie

Firma DRAMIŃSKI – polski producent – światowa marka

Profesjonalne urządzenia dla weterynarii, medycyny, rolnictwa i hodowli.

Od 1987 roku firma Dramiński S.A. produkuje specjalistyczne urządzenia przeznaczone dla rolnictwa, hodowli oraz weterynarii. Od roku 2006 wzbogaciła swoją ofertę o ultrasonografy medyczne.

Dramiński S.A. sprzedaje swoje produkty na wszystkich kontynentach. Posiada ponad 60 certyfikowanych dystrybutorów na całym świecie. Jako światowy gracz na rynku skutecznie konkuruje jakością swoich urządzeń i obsługą posprzedażową. Inwestuje w nowe technologie, dzięki temu każdego roku portfolio firmy powiększa się o produkty innowacyjne i odpowiadające na potrzeby użytkowników.

 

Przenośne ultrasonografy medyczne

Wraz z biegiem lat, idąc z rozwojem technologicznym i ogólnoświatowym trendem miniaturyzacji urządzeń, firma Dramiński postawiła na produkcję małych, lekkich
i przenośnych ultrasonografów do diagnostyki obrazowej i badań przesiewowych. Wykorzystywane są one głównie w takich dziedzinach jak medycyna ratunkowa, medycyna rodzinna, opieka paliatywna oraz ginekologia i położnictwo.

Obecność firmy w gałęzi medycyny ludzkiej z roku na rok powiększa się. I na pewno nie powiedzieliśmy ostatniego słowa…

 

Wartości, którymi się kierujemy:

  • szybka realizacja zamówień
  • terminowe dostawy produktów do klienta
  • wnikliwe rozpatrywanie reklamacji z uwzględnieniem racji klienta
  • skuteczne eliminowanie ewentualnych wad produktu
  • uważne wsłuchanie się w zgłaszane potrzeby naszych klientów
  • analizowanie kierunków rozwoju technologii stosowanych w obszarze naszej działalności

 

Współpraca z centrami badawczymi

Współpraca z centrami badawczymi i prestiżowymi ośrodkami naukowymi na świecie pozwala na wdrażanie urządzeń, które wyprzedzają oczekiwania klientów. Dzięki temu w planach produkcyjnych zamieszczone są urządzenia wykorzystujące najbardziej zaawansowane technologie. Łącząc nowoczesność z doświadczeniem dostarczamy towary i usługi najwyższej jakości.

 

ISO i polityka jakości

Jakość oferowanych produktów i usług jest kluczowa dla naszej firmy. Dowodem na to są wdrożone i utrzymane systemy zarządzania jakością. Oznacza to dla nas pełne zaspokojenie potrzeb i oczekiwań klienta dotyczących nie tylko produktów, lecz również usług i procesów. Spełnienie tych wymagań jest corocznie rewidowane przez audytorów zewnętrznych.

Posiadamy następujące certyfikaty:

  • ISO 9001* – przyznany w zakresie projektowania, produkcji, sprzedaży, serwisu elektronicznych urządzeń dla rolnictwa, przemysłu rolno-spożywczego
    i weterynarii (w tym ultrasonografów)
  • ISO 13485* – przyznany w zakresie projektowanie/rozwój, dystrybucja i serwis medyczny ultradźwiękowych urządzeń diagnostycznych

*System zarządzania jakością podlega corocznemu audytowi nadzorującemu