Producent ultrasonografów medycznych, weterynaryjnych i urządzeń elektronicznych dla rolnictwa

Po godzinach

Założyciel firmy – Pan Janusz Dramiński to człowiek o wielu zainteresowaniach i niespożytej energii. Dwie jego największe pasje to nurkowanie i zbieranie zabytkowych maszyn rolniczych.

 

Podwodna fotografia

Pan Dramiński nurkowaniem zajmuje się od czternastego roku życia. Jest instruktorem nurkowania. Wiele lat startował z sukcesami w różnych zawodach w podwodnej orientacji (pływanie pod woda z busolą i licznikiem odległości).

Wieloletnia pasja Pana Janusza to podwodna fotografia. Jest autorem rocznego cyklu artykułów „Jak dobrze fotografować?” w miesięczniku „Magazyn Nurkowanie”. Pod wodą najbardziej lubi robić zdjęcia panoramiczne i podwodne pejzaże.

Pan Dramiński mówi: „Obiektyw „rybie oko” to moje ulubione narzędzie pracy. I chyba on odzwierciedla mój charakter – widzieć dużo i daleko…”

Zachwycające podwodne krajobrazy mogą Państwo podziwiać na stronie www.nurkuj.pl

 

Skansen maszyn rolniczych

„Robię to za głosem serca i z ogromnego szacunku do trudu rolników i dlatego, iż cała moja rodzina pochodzi ze wsi: dziadkowie, rodzice, ciotki, wujowie i rodzeństwo…” Takimi słowami pan Janusz Draminski zaczyna opis swojej drugiej wielkiej pasji – starych maszyn rolniczych.

Zapraszamy do wizyty w wyjątkowym skansenie Naterki w pobliżu Olsztyna, gdzie mogą Państwo zobaczyć prawdziwe unikaty. Prawdopodobnie to największy zbiór starych maszyn rolniczych w Polsce.

Więcej informacji na stronie www.naterki.pl