Producent przenośnych ultrasonografów weterynaryjnych do małych i dużych zwierząt

DRAMIŃSKI 4Vet Slim

Ultrasonograf o wysokiej jakości obrazowania do diagnostyki małych zwierząt i koni. Idealny do weterynaryjnych lecznic mieszanych.

DRAMIŃSKI iScan 2

Lekki ultrasonograf z wydajną baterią i dużym wyświetlaczem. Dzięki zaawansowanej technologii, iScan 2 to precyzja w diagnostyce zwierząt gospodarskich!

USG weterynaryjne do badania bydła, koni, świń, kóz i owiec

DRAMIŃSKI iScan

Uważasz, że zastosowanie USG w terenie jest niewygodne? iScan stworzyliśmy aby obalić ten mit! My dostarczymy Ci wysokiej jakości obraz w małym i lekkim urządzeniu – Ty postawisz trafną diagnozę i zastosujesz optymalne leczenie.

przenośny, obrazowanie diagnostyczne, badanie usg,badanie krów, badanie koni

DRAMIŃSKI 4Vet

Doceniany przez najbardziej wymagających lekarzy. Stacjonarny i przenośny, dzięki niskiej wadze i bateryjnemu zasilaniu. Z wieloma sondami elektronicznymi i funkcjami dodatkowymi. Praca na nim to prawdziwa przyjemność.

uniwersalny: stacjonarny i przenośny ultrasonograf weterynaryjny do badania małych zwierząt i koni

DRAMIŃSKI 4Vet mini

Doceni go każdy lekarz weterynarii prowadzący praktykę mieszaną. Mobilny, z goglami do pracy w pełnym słońcu, idealny do obrazowania małych i dużych zwierząt dzięki współpracy z wieloma wymiennymi sondami elektronicznymi.

ultrasonograf weterynaryjny do badania małych i dużych zwierząt, praktyka mieszana

DRAMIŃSKI Animal profi 2

Jeśli prowadzisz mieszaną praktykę weterynaryjną, zależy Ci na mobilności urządzenia, i wysoko cenisz sondy mechaniczne – Animal profi 2 jest idealnym wyborem dla Ciebie.

usg dla lekarzy weterynarii z praktyką mieszaną

DRAMIŃSKI SonoFarm mini

Jeśli jesteś nowoczesnym hodowcą, zależy Ci na samodzielności w zarządzaniu stadem, wysoko cenisz sobie wygodę pracy i bezpieczeństwo Twojego stada – SonoFarm mini jest urządzeniem stworzonym dla Ciebie.

Badanie świń, kóz, owiec, ultrasonograf dla małych i dużych zwierząt, profesjonalny skaner usg dla hodowców i weterynarzy