Producent przenośnych ultrasonografów weterynaryjnych do małych i dużych zwierząt

ULTRASONOGRAF iScan 2 MULTI

Linia niezawodnych ultrasonografów iScan doczekała się nowego członka rodziny! iScan2 MULTI to wielozadaniowy ultrasonograf terenowy z wymiennymi głowicami.

bydła-USG do badania krów-ultrasonograf do bydła-ultrasonograf do wykrywania ciąży u bydła

ULTRASONOGRAF BLUE

Nowoczesny ultrasonograf z doskonałym dopplerem i wysoką jakością obrazowania. Stworzony do diagnostyki małych zwierząt i koni.

Nowoczesny przenośny ultrasonograf weterynaryjny dramiński blue

ULTRASONOGRAF 4Vet Slim

Ultrasonograf o wysokiej jakości obrazowania do diagnostyki małych zwierząt i koni. Idealny do weterynaryjnych lecznic mieszanych.

ULTRASONOGRAF iScan 2

Lekki ultrasonograf z wydajną baterią i dużym wyświetlaczem. Dzięki zaawansowanej technologii, iScan 2 to precyzja w diagnostyce zwierząt gospodarskich!

USG weterynaryjne do badania bydła, koni, świń, kóz i owiec

ULTRASONOGRAF iScan

Uważasz, że zastosowanie USG w terenie jest niewygodne? iScan stworzyliśmy aby obalić ten mit! My dostarczymy Ci wysokiej jakości obraz w małym i lekkim urządzeniu – Ty postawisz trafną diagnozę i zastosujesz optymalne leczenie.

przenośny, obrazowanie diagnostyczne, badanie usg,badanie krów, badanie koni

ULTRASONOGRAF 4Vet

Doceniany przez najbardziej wymagających lekarzy. Stacjonarny i przenośny, dzięki niskiej wadze i bateryjnemu zasilaniu. Z wieloma sondami elektronicznymi i funkcjami dodatkowymi. Praca na nim to prawdziwa przyjemność.

uniwersalny: stacjonarny i przenośny ultrasonograf weterynaryjny do badania małych zwierząt i koni

ULTRASONOGRAF 4Vet mini

Doceni go każdy lekarz weterynarii prowadzący praktykę mieszaną. Mobilny, z goglami do pracy w pełnym słońcu, idealny do obrazowania małych i dużych zwierząt dzięki współpracy z wieloma wymiennymi sondami elektronicznymi.

ultrasonograf weterynaryjny do badania małych i dużych zwierząt, praktyka mieszana