Producent przenośnych ultrasonografów medycznych

01.03.2024

XXIV Międzynarodowy Kongres Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging

Wydarzenie to jest szczególną okazją do spotkania się w tak szerokim gronie lekarzy i przedstawicieli firm, ale przede wszystkim jest niezwykle ważnym wydarzeniem naukowym. Zyskujemy sposobność do szerokiej dyskusji i wymiany doświadczeń, zarówno na polu teoretycznym, jak i praktycznym, do weryfikacji tego, w jaki sposób badania naukowe oraz zgromadzona wiedza znajdują odzwierciedlenie w naszej codziennej pracy. Dlatego niezwykle cenimy sobie wystąpienia naukowe, jak również sesje poświęcone procedurom zabiegowym.

Dzięki wspólnemu zaangażowaniu, wspólnej wymianie doświadczeń możemy poszerzać swoją wiedzę i dzielić się spostrzeżeniami, jak również znajdować aspekty warte dalszego pogłębiania i badania , a wszystko to w myśl bezpieczeństwa procedur i w trosce o zdrowie naszych pacjentów.

Nasz Kongres oferuje możliwość zapoznania się ze światowymi nowościami i trendami w tej dziedzinie medycyny, a także jest świetną okazją do zacieśnienie kontaktów i nawiązania nowych znajomości.

Szczególnie zapraszamy na stoisko 69, gdzie Dramiński S.A. będzie prezentował ultrasonografy 48 MHz.

XXIV Międzynarodowy Kongres Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging
24.11.2023

FORUM MEDYCYNY PALIATYWNEJ 2023

WARSZAWA, 24 – 25.11.2023  |  Airport Hotel Okęcie ****

Medycyna paliatywna jest jedną z najszybciej rozwijających się specjalizacji medycznych. Jest też jedną z najbardziej potrzebnych.

Wraz z rozwojem techniki producenci mogą zapewnić coraz bardziej mobilne urządzenia do diagnostyki i monitorowania pacjenta terminalnego, już przy jego łóżku – bez konieczności wysyłania na uciążliwe badania. Wychodząc naprzeciw temu zapotrzebowaniu, firma Dramiński S.A. wprowadziła do swojej oferty bardzo lekkie ultrasonograficzne głowice bezprzewodowe ASUS, które spełniają wymagania przyłóżkowej diagnostyki ultrasonograficznej w hospicjum domowym i przy łóżku pacjenta w hospicjum stacjonarnym.

O szczegóły możesz zapytać podczas FORUM MEDYCYNY PALIATYWNEJ 2023 (https://www.termedia.pl/Konferencja-FORUM-MEDYCYNY-PALIATYWNEJ-2023-PROGRAM,1927,23745.html) na naszym stoisku lub na stronie https://asusmed.draminski.com/

 

FORUM MEDYCYNY PALIATYWNEJ 2023
28.09.2023

„Odchodzić bez bólu”

II Ogólnopolska Konferencja Opieki Paliatywnej

29-30 września 2023 r., Hotel Airport Okęcie w Warszawie

I edycja konferencji „Odchodzić bez bólu” zgromadziła prawie 400 uczestników. Serdecznie Państwa zapraszamy na drugą odsłonę tego interdyscyplinarnego spotkania, która skupi się wokół nowoczesnych rozwiązań w opiece paliatywnej i siły kompetencji zespołu terapeutycznego, na który składają się: pielęgniarki, lekarze, opiekunowie medyczni, fizjoterapeuci, psychologowie, wolontariusze i wielu specjalistów towarzyszących pacjentom opieki paliatywnej.

Sprawdź naszą ofertę ultrasonografów na stronie:

www.draminski.pl/med

„Odchodzić bez bólu”
20.04.2023

Innowacyjna Akademia Dermatologii Estetycznej IADE 2023

Spotkajmy się w Sopocie w dniach 19-21 maja.

W ciągu trzech dni Innowacyjnej Akademii Dermatologii Estetycznej wystąpi ok. 80 prelegentów z Polski i zagranicy.
Oprócz licznych workshopów, sesji tematycznych i dyskusji będzie to idealna okazja, żeby wypróbować najnowsze urządzenia ultrasonograficzne do diagnostyki skóry i monitorowania zabiegów w medycynie estetycznej.

Zapraszamy na stoisko Dramiński, porozmawiajmy o BLUE i DermaMed.

Innowacyjna Akademia Dermatologii Estetycznej IADE 2023
10.09.2021

Nagroda dla Dramiński S.A.

nagroda

Nasza firma została laureatem konkursu „Sternik. Cała naprzód!” organizowanym przez Bank Gospodarstwa Krajowego w kategorii średnie przedsiębiorstwa. Konkurs wyróżnić miał tych przedsiębiorców, którzy wyjątkowo dobrze poradzili sobie z trudnościami związanymi z pandemią. Podczas oficjalnej gali, statuetkę odebrał Prezes firmy Dramiński S.A., Andrzej Wiktorowicz. Gratulujemy serdecznie pozostałym laureatom i życzymy dalszych sukcesów w osiąganiu celów!

 

Nagroda dla Dramiński S.A.
09.09.2021

Kolejne edycje warsztatów

Zapraszamy na kolejne edycje warsztatów ultrasonograficznych.

warsztaty ultrasonograficzne usg trauma stany nagłe

„Ultrasonografia w anestezjologii regionalnej”

Łódź 10.10.2021r.

Szczegóły i zapisy www.usg-regionalna.pl

Kierownictwo Naukowe – prof. dr hab. n.med. Waldemar Machała.

Kontakt do organizatorów – dariusz@draminski.com; tel. 604 114 114

 


 

„Ultrasonografia w stanach nagłych”

Łódź 09.10.2021 r.

Szczegóły i zapisy www.traumausg.pl

Kierownictwo Naukowe – prof. dr hab. n.med. Waldemar Machała.

Kontakt do organizatorów – dariusz@draminski.com; tel. 604 114 114

Kolejne edycje warsztatów
06.08.2021

Wspieramy Warmińsko-Mazurską Filharmonię

Od wielu lat wspieramy lokalne organizacje i przedsięwzięcia, w tym Filharmonię Warmińsko-Mazurską. Jesteśmy ogromnymi fanami muzyki filmowej, dlatego z chęcią zaangażowaliśmy się w koncerty 5. edycji Arena festival film & music mającego miejsce w Ostródzie (woj. warmińsko-mazurskie). Jest nam niezwykle miło, że dostaliśmy list z podziękowaniem i dlatego chcemy się tutaj nim podzielić.

WMF

Wspieramy Warmińsko-Mazurską Filharmonię
02.07.2021

Urządzenia Dramiński w Dubaju!

W dniach 21-24 czerwca zaprezentowaliśmy nasze urządzenia na jednym z największych wydarzeń medycznych na świecie – Targach Arab Health w Dubaju.
Na stoisku reprezentującym Polskę przygotowaliśmy materiały dotyczące naszych trzech ultrasonografów medycznych: Dramiński BLUE, DermaMed i FAST. Jesteśmy dumni, że nasze urządzenia cieszyły się tak dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających. Ultrasonografy medyczne to niezastąpiona pomoc zarówno w diagnostyce jak i w trakcie wykonywania zabiegów.

Źródło zdjęcia: medical.trade.gov.pl

Urządzenia Dramiński w Dubaju!
10.06.2021

XIV Warmińsko-Mazurskie Dni Ultrasonograficzne

14 Warmińsko-Mazurskie Dni Ultrasonograficzne. Temat tegorocznej konferencji: Zmiany łagodne, złośliwe, a może zapalne? Diagnostyka USG od układu chłonnego do układu mięśniowo–szkieletowego.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 7-9 października 2022r. w Hotelu Best Western*** w Olsztynie.

Do zdobycia 18 punktów PTU.

Warmińsko-Mazurskie Dni Ultrasonograficzne mają na celu skupienie lekarzy medycyny – specjalistów z różnych dziedzin, wykorzystujących w swojej praktyce ultrasonografię. Jest również doskonałą okazją dla profesjonalistów planujących wzmocnić swoją konkurencyjność i kompetencje w zawodzie lekarza.

Więcej informacji i zapisy: www.kursusg.pl

 

 

XIV Warmińsko-Mazurskie Dni Ultrasonograficzne