Producent przenośnych ultrasonografów weterynaryjnych do małych i dużych zwierząt

16.09.2021

Jesteśmy na SPACE 2021!

SPACE to profesjonalna wystawa rolnicza dla wszystkich interesariuszy branży hodowlanej: bydła, drobiu, trzody chlewnej, królików, owiec, kóz i ryb. Kompletna oferta w zakresie pasz i żywienia zwierząt, budynków gospodarskich, genetyki, zdrowia zwierząt, energii udojowej, oczyszczania ścieków zwierzęcych, produkcji ekologicznej i wiele więcej. Innov’Space nagradza najnowsze innowacje w produkcji zwierzęcej. Wysoka jakość konkursów i prezentacji z genetyki zwierząt. Nie mogło zabraknąć firmy Dramiński S.A. Najtrwalsze urządzenia elektroniczne dla rolnictwa i sektora hodowli zwierząt np. wilgotnościomierze do ziarna czy urządzenia do badania rui. Na stoisku zobaczyć będzie można również najchętniej kupowane, przenośne ultrasonografy do diagnostyki zwierząt gospodarskich.

Zapraszamy na stoisko G75 w hali nr 1.

Jesteśmy na SPACE 2021!
10.09.2021

Nagroda dla Dramiński S.A.

nagroda

Nasza firma została laureatem konkursu „Sternik. Cała naprzód!” organizowanym przez Bank Gospodarstwa Krajowego w kategorii średnie przedsiębiorstwa. Konkurs wyróżnić miał tych przedsiębiorców, którzy wyjątkowo dobrze poradzili sobie z trudnościami związanymi z pandemią. Podczas oficjalnej gali, statuetkę odebrał Prezes firmy Dramiński S.A., Andrzej Wiktorowicz. Gratulujemy serdecznie pozostałym laureatom i życzymy dalszych sukcesów w osiąganiu celów!

 

Nagroda dla Dramiński S.A.
06.08.2021

Wspieramy Warmińsko-Mazurską Filharmonię

Od wielu lat wspieramy lokalne organizacje i przedsięwzięcia, w tym Filharmonię Warmińsko-Mazurską. Jesteśmy ogromnymi fanami muzyki filmowej, dlatego z chęcią zaangażowaliśmy się w koncerty 5. edycji Arena festival film & music mającego miejsce w Ostródzie (woj. warmińsko-mazurskie). Jest nam niezwykle miło, że dostaliśmy list z podziękowaniem i dlatego chcemy się tutaj nim podzielić.

WMF

Wspieramy Warmińsko-Mazurską Filharmonię
02.08.2021

Kursy VetPD

Chcesz poszerzyć swoją wiedzę na tematy związane z weterynarią? Zachęcamy do udziału w VetPD, podczas których będziesz miał okazję pracować na naszych ultrasonografach. Kursy prowadzone są w języku angielskim. Plan na lato – zimę 2021:

 

Należy pamiętać, że wydarzenia mogą zostać odwołane ze względu na sytuację epidemiologiczną w różnych krajach.

Kursy VetPD
23.07.2021

Premiera iScan mini w Chinach

W dniach 17-19 lipca braliśmy udział w targach dla hodowli zwierząt w Azji – China Dairy Exhibition & Dairy Conference of China. Była to świetna okazja aby zademonstrować, jak zaawansowana technologia mieści się w tak małym urządzeniu. Ultrasonograf został przyjęty z ogromnym zainteresowaniem.

Premiera iScan mini w Chinach
22.06.2021

Spotkaj się z nami i zobacz z bliska nasze urządzenia!

W dniach 24-25 czerwca można będzie nas spotkać w Teatrze Zdrojowym na Konferencji Polanica Zdrój. Tegoroczne wydarzenie dotyczyć będzie aktualnych problemów w zdrowiu i produkcji bydła mlecznego oraz mięsnego. Organizatorem konferencji jest Katedra Rozrodu z Kliniką Zwierząt Gospodarskich UP we Wrocławiu. Nasz doradca chętnie opowie i pomoże w doborze odpowiedniego urządzenia. Zapraszamy serdecznie!

Więcej o konferencji TUTAJ

Spotkaj się z nami i zobacz z bliska nasze urządzenia!
29.01.2020

Kursy weterynaryjne VetPD

Serdecznie zapraszamy na kursy dla weterynarzy organizowane przez firmę VetPD. W trakcie zajęć praktycznych podczas wybranych kursów, uczestnicy będą korzystać z najnowszego przenośnego ultrasonografu do badania koni DRAMIŃSKI Blue.

Kursy weterynaryjne VetPD
17.12.2019

DRAMIŃSKI S.A. na Polskiej Wystawie Gospodarczej

Firma DRAMIŃSKI S.A. z Olsztyna została zakwalifikowana do Polskiej Wystawy Gospodarczej 2020, która odbędzie się 16 stycznia 2020 r. w Stalowej Woli.

Inicjatorem Polskiej Wystawy Gospodarczej jest Prezydent RP – Andrzej Duda. Ideą przedsięwzięcia jest prezentacja rozwoju polskiej gospodarski. Polska to niewątpliwie kraj innowacyjny, z wielkim potencjałem technologicznym – i właśnie to organizatorzy chcą pokazać.

DRAMIŃSKI S.A. na Polskiej Wystawie Gospodarczej
18.11.2019

American Association of Equine Practitioners

Firma DRAMIŃSKI S.A. kolejny raz w tym roku wybiera się do Stanów Zjednoczonych.

Przyszedł czas na zaprezentowanie weterynarzom, którzy w swojej pracy zajmują się

leczeniem koni, naszego najnowszego i najbardziej rewolucyjnego ultrasonografu

DRAMIŃSKI BLUE.


				
American Association of Equine Practitioners