Producent przenośnych ultrasonografów weterynaryjnych do małych i dużych zwierząt

18.07.2022

Zapraszamy na SPACE 2022

Zapraszamy na 36. Targi SPACE, które będą trwać od 13 do 15 września w Centrum Wystawowym w francuskim Rennes.

Nie przegap tego niezapomnianego wydarzenia skierowanego do weterynarzy i hodowców pracujących z bydłem (mlecznym i mięsnym), świniami, owcami, kozami i innymi.

Znajdź nas w hali nr 1, stoisko G77.

Dotknij, poczuj i doświadcz pracy z wytrzymałym i przenośnym skanerem zaprojektowanym specjalnie dla weterynarzy.

Targi SPACE są rówieśnikiem marki Dramiński, dlatego nie może nas tam zabraknąć.

Sprawdź naszą ofertę ultrasonografów na stronie:

www.draminski.pl/vet/

Zapraszamy na SPACE 2022
12.07.2022

Zapraszamy na World Buiatrics Congress w Madrycie

W dniach 4-8 września 2022 będziemy na kongresie bujatrycznym w Madrycie. Wspomniany kongres to miejsce spotkań ponad 2000 profesjonalistów z branży weterynaryjnej, którzy na co dzień pracują głównie z bydłem mlecznym, a także z innymi przeżuwaczami, naukowcy z uniwersytetów i centrów badawczych, studenci weterynarii i inni specjaliści od produkcji i rozrodu dużych zwierząt.

Zapraszamy na World Buiatrics Congress w Madrycie
24.06.2022

Zapraszamy na VetExpo w Lipsku

W dniach 7-9 lipca 2022 będziemy na 11 edycji kongresu weterynaryjnego z  VetExpo w Lipsku. Wspomniany kongres to miejsce spotkań ponad 6000 profesjonalistów z branży weterynaryjnej i prawie 300 wystawców.

Odwiedź nas na stoisku H08, poznaj i przetestuj szeroką gamę naszych produktów do zaawansowanej medycyny weterynaryjnej . Nasi eksperci od ultrasonografów wysłuchają cię, doradzą i rozwieją wszystkie wątpliwości, a także pomogą dobrać najlepsze urządzenie do twoich indywidualnych potrzeb. Dla zdecydowanych zakupem podczas expo czekają specjalne kupony rabatowe oraz niespodzianki. Do zobaczenia w Hali nr 2, na stoisku H08.

Zapraszamy na VetExpo w Lipsku
16.09.2021

Jesteśmy na SPACE 2021!

SPACE to profesjonalna wystawa rolnicza dla wszystkich interesariuszy branży hodowlanej: bydła, drobiu, trzody chlewnej, królików, owiec, kóz i ryb. Kompletna oferta w zakresie pasz i żywienia zwierząt, budynków gospodarskich, genetyki, zdrowia zwierząt, energii udojowej, oczyszczania ścieków zwierzęcych, produkcji ekologicznej i wiele więcej. Innov’Space nagradza najnowsze innowacje w produkcji zwierzęcej. Wysoka jakość konkursów i prezentacji z genetyki zwierząt. Nie mogło zabraknąć firmy Dramiński S.A. Najtrwalsze urządzenia elektroniczne dla rolnictwa i sektora hodowli zwierząt np. wilgotnościomierze do ziarna czy urządzenia do badania rui. Na stoisku zobaczyć będzie można również najchętniej kupowane, przenośne ultrasonografy do diagnostyki zwierząt gospodarskich.

Zapraszamy na stoisko G75 w hali nr 1.

Jesteśmy na SPACE 2021!
10.09.2021

Nagroda dla Dramiński S.A.

nagroda

Nasza firma została laureatem konkursu „Sternik. Cała naprzód!” organizowanym przez Bank Gospodarstwa Krajowego w kategorii średnie przedsiębiorstwa. Konkurs wyróżnić miał tych przedsiębiorców, którzy wyjątkowo dobrze poradzili sobie z trudnościami związanymi z pandemią. Podczas oficjalnej gali, statuetkę odebrał Prezes firmy Dramiński S.A., Andrzej Wiktorowicz. Gratulujemy serdecznie pozostałym laureatom i życzymy dalszych sukcesów w osiąganiu celów!

 

Nagroda dla Dramiński S.A.
06.08.2021

Wspieramy Warmińsko-Mazurską Filharmonię

Od wielu lat wspieramy lokalne organizacje i przedsięwzięcia, w tym Filharmonię Warmińsko-Mazurską. Jesteśmy ogromnymi fanami muzyki filmowej, dlatego z chęcią zaangażowaliśmy się w koncerty 5. edycji Arena festival film & music mającego miejsce w Ostródzie (woj. warmińsko-mazurskie). Jest nam niezwykle miło, że dostaliśmy list z podziękowaniem i dlatego chcemy się tutaj nim podzielić.

WMF

Wspieramy Warmińsko-Mazurską Filharmonię
02.08.2021

Kursy VetPD

Chcesz poszerzyć swoją wiedzę na tematy związane z weterynarią? Zachęcamy do udziału w VetPD, podczas których będziesz miał okazję pracować na naszych ultrasonografach. Kursy prowadzone są w języku angielskim. Plan na lato – zimę 2021:

 

Należy pamiętać, że wydarzenia mogą zostać odwołane ze względu na sytuację epidemiologiczną w różnych krajach.

Kursy VetPD
23.07.2021

Premiera iScan mini w Chinach

W dniach 17-19 lipca braliśmy udział w targach dla hodowli zwierząt w Azji – China Dairy Exhibition & Dairy Conference of China. Była to świetna okazja aby zademonstrować, jak zaawansowana technologia mieści się w tak małym urządzeniu. Ultrasonograf został przyjęty z ogromnym zainteresowaniem.

Premiera iScan mini w Chinach
22.06.2021

Spotkaj się z nami i zobacz z bliska nasze urządzenia!

W dniach 24-25 czerwca można będzie nas spotkać w Teatrze Zdrojowym na Konferencji Polanica Zdrój. Tegoroczne wydarzenie dotyczyć będzie aktualnych problemów w zdrowiu i produkcji bydła mlecznego oraz mięsnego. Organizatorem konferencji jest Katedra Rozrodu z Kliniką Zwierząt Gospodarskich UP we Wrocławiu. Nasz doradca chętnie opowie i pomoże w doborze odpowiedniego urządzenia. Zapraszamy serdecznie!

Więcej o konferencji TUTAJ

Spotkaj się z nami i zobacz z bliska nasze urządzenia!