Producent przenośnych ultrasonografów weterynaryjnych do małych i dużych zwierząt

21.10.2022

AAEP w San Antonio, Teksas

Jesteś weterynarzem specjalistą od koni i mieszkasz w USA? Spotkaj się z nami na osobistej demonstracji ultrasonografów Dramiński na corocznej konwencji AAEP w listopadzie w San Antonio.

Weź udział w tym wydarzeniu, aby zdobyć nową praktyczną wiedzę w dziedzinie weterynarii oraz poznać najnowsze produkty i usługi jakie możesz wprowadzić w swojej praktyce weterynaryjnej.

Czekamy na ciebie na stoisku DRAMIŃSKI.

 

AAEP w San Antonio, Teksas
20.10.2022

ESER, Belgia – reprodukcja koni

W tym roku odbędzie się 3 edycja ESER (Europejskiego Sympozjum dla weterynarzy zajmujących się reprodukcją koni). Będziemy w Belgii w dniach 20-21 października. Tym razem sympozjum poświęcone będzie tematom niepłodności klaczy oraz sztucznej inseminacji. Do procedury poboru komórek jajowych (OPU – Ovum Pick Up) niezbędne jest użycie specjalistycznego pistoletu z igłą oraz współpracującego z nim ultrasonografu. Kompletny zestaw dostępny jest w firmie Dramiński, a sprzęt na żywo można będzie obejrzeć w części ekspozycyjnej podczas wydarzenia. Zapraszamy do Ghent.

ESER, Belgia – reprodukcja koni
18.10.2022

Ultrasonografy Dramiński na kongresie weterynaryjnym bpt w Hanoverze

Spotkaj się z nami na kongresie bpt, jednym z najbardziej renomowanych wydarzeń szkoleniowych dla praktykujących lekarzy weterynarii w Niemczech. Profesjonalny program dotyczy kursów doskonalenia zawodowego dla specjalistów od małych zwierząt, koni i zwierząt gospodarskich. Kongres obejmuje także targi branżowe oferujące gamę produktów weterynaryjnych, usług i informacji technicznych, gdzie można nas odwiedzić. Ultrasonografy Dramińskiego to doskonałe urządzenia do badania i oceny wszystkich struktur układu rozrodczego. Pomagają określić optymalny czas inseminacji, a nawet ułatwiają ocenę stanu ścięgien koni. Jeśli jesteś ciekawy całego naszego asortymentu przed eventem, odwiedź stronę internetową www.draminski.pl/vet/

Czekamy na Ciebie na kongresie bpt w Hanowerze. Hala 07, stoisko A16.

Ultrasonografy Dramiński na kongresie weterynaryjnym bpt w Hanoverze
22.09.2022

Diagnozuj z nami – konferencja diagnostyczna we Wrocławiu

W dniach 10-11 września firma Dramiński wspierała konferencję weterynaryjną – Diagnozuj z nami – która odbyła się we wrocławskim Novotelu. W wydarzeniu brali udział czołowi praktycy weterynarii. Wydarzenie objął opieką merytoryczną dr n. wet. Wojciech Hildebrand.

Cieszymy się, że kolejny raz możemy wspierać rozwój kompetencji polskiego środowiska weterynaryjnego, które jest otwarte na nowe technologie w tym diagnostykę usg.

Diagnozuj z nami – konferencja diagnostyczna we Wrocławiu
20.09.2022

Eurotier 2022

W tym roku ponownie wystawiamy się na międzynarodowych targach EuroTier w Niemczech.

Wydarzenie odbędzie się w Hanowerze w dniach 15-18 listopada 2022.

Na miejscu zaprezentujemy naszą gamę najczęściej wykorzystywanych w terenie przenośnych ultrasonografów dla weterynarzy i hodowców zwierząt.

Będzie możliwość zapoznania się z ofertą produktów rolniczych zwiększających wydajność pracy ze zwierzętami gospodarskimi. Do obejrzenia będą wykrywacze rui, ciąży i detektory mastitis.

Znajdź nas w hali 14/15 na stoisku numer D16 i poznaj wiele ciekawych rozwiązań wspomagających produkcję i rozród zwierząt.

Więcej informacji na https://www.eurotier.com/de/

Spotkajmy się!

Eurotier 2022
06.09.2022

Konferencja AABP (American Association of Bovine Practitioners)

Zapraszamy na 55-te spotkanie AABP w dniach 22-24 września 2022 r. w Long Beach Convention & Entertainment Center w Kalifornii. Wspomniana konferencja jest miejscem corocznych spotkań weterynarzy pracujących w terenie, specjalistów hodowli bydła mlecznego i mięsnego oraz dla ponad 100 wystawców.

Odwiedź nas w hali B-C, stoisko 623, poznaj nasz sprzęt ultrasonograficzny i przetestuj szeroką gamę zaawansowanych produktów weterynaryjnych.

Nasi eksperci od urządzeń usg doradzą w wyborze najlepszego urządzenia do Twoich indywidualnych potrzeb.

Dostępne ultrasonografy przeznaczone dla krów znajdziesz tutaj  https://www.draminski.com/vet/

Konferencja AABP (American Association of Bovine Practitioners)
18.07.2022

Zapraszamy na SPACE 2022

Zapraszamy na 36. Targi SPACE, które będą trwać od 13 do 15 września w Centrum Wystawowym w francuskim Rennes.

Nie przegap tego niezapomnianego wydarzenia skierowanego do weterynarzy i hodowców pracujących z bydłem (mlecznym i mięsnym), świniami, owcami, kozami i innymi.

Znajdź nas w hali nr 1, stoisko G77.

Dotknij, poczuj i doświadcz pracy z wytrzymałym i przenośnym skanerem zaprojektowanym specjalnie dla weterynarzy.

Targi SPACE są rówieśnikiem marki Dramiński, dlatego nie może nas tam zabraknąć.

Sprawdź naszą ofertę ultrasonografów na stronie:

www.draminski.pl/vet/

Zapraszamy na SPACE 2022
12.07.2022

Zapraszamy na World Buiatrics Congress w Madrycie

W dniach 4-8 września 2022 będziemy na kongresie bujatrycznym w Madrycie. Wspomniany kongres to miejsce spotkań ponad 2000 profesjonalistów z branży weterynaryjnej, którzy na co dzień pracują głównie z bydłem mlecznym, a także z innymi przeżuwaczami, naukowcy z uniwersytetów i centrów badawczych, studenci weterynarii i inni specjaliści od produkcji i rozrodu dużych zwierząt.

Zapraszamy na World Buiatrics Congress w Madrycie
24.06.2022

Zapraszamy na VetExpo w Lipsku

W dniach 7-9 lipca 2022 będziemy na 11 edycji kongresu weterynaryjnego z  VetExpo w Lipsku. Wspomniany kongres to miejsce spotkań ponad 6000 profesjonalistów z branży weterynaryjnej i prawie 300 wystawców.

Odwiedź nas na stoisku H08, poznaj i przetestuj szeroką gamę naszych produktów do zaawansowanej medycyny weterynaryjnej . Nasi eksperci od ultrasonografów wysłuchają cię, doradzą i rozwieją wszystkie wątpliwości, a także pomogą dobrać najlepsze urządzenie do twoich indywidualnych potrzeb. Dla zdecydowanych zakupem podczas expo czekają specjalne kupony rabatowe oraz niespodzianki. Do zobaczenia w Hali nr 2, na stoisku H08.

Zapraszamy na VetExpo w Lipsku
16.09.2021

Jesteśmy na SPACE 2021!

SPACE to profesjonalna wystawa rolnicza dla wszystkich interesariuszy branży hodowlanej: bydła, drobiu, trzody chlewnej, królików, owiec, kóz i ryb. Kompletna oferta w zakresie pasz i żywienia zwierząt, budynków gospodarskich, genetyki, zdrowia zwierząt, energii udojowej, oczyszczania ścieków zwierzęcych, produkcji ekologicznej i wiele więcej. Innov’Space nagradza najnowsze innowacje w produkcji zwierzęcej. Wysoka jakość konkursów i prezentacji z genetyki zwierząt. Nie mogło zabraknąć firmy Dramiński S.A. Najtrwalsze urządzenia elektroniczne dla rolnictwa i sektora hodowli zwierząt np. wilgotnościomierze do ziarna czy urządzenia do badania rui. Na stoisku zobaczyć będzie można również najchętniej kupowane, przenośne ultrasonografy do diagnostyki zwierząt gospodarskich.

Zapraszamy na stoisko G75 w hali nr 1.

Jesteśmy na SPACE 2021!