Producent urządzeń dla rolnictwa i hodowli zwierząt

06.08.2014

Nagrody dla najlepszych hodowców

Dbając o dotarcie do jak najszerszej grupy odbiorców naszych produktów, często uczestniczymy w wydarzeniach, które gromadzą naszych potencjalnych klientów. Dnia 26 lipca 2014r. byliśmy obecni na I Krajowej Wystawie Psów Rasowych Gniewkowo 2014, którego organizatorem był Związek Psów Rasowych w Inowrocławiu zrzeszający około 500 hodowców.

Poza możliwością zaprezentowania gamy produktów dla psów, firma DRAMIŃSKI ufundowała nagrody dla zwycięskich uczestników wystawy: dla suczki Aisza rasy Berneński Pies Pasterski z hodowli „Aniołki Anetty”, która otrzymała tytuł najlepszego psa w klasie hodowlanej ufundowaliśmy elektroniczny wykrywacz owulacji dla psów DOD, natomiast labrador o imieniu Azkas z hodowli „Pod Leszczyną” i zdobywca tytułu najlepszego psa wystawy otrzymał w prezencie wyjątkowy album „Nasz Podwodny Świat” z fotografią podwodna autorstwa Alicji i Janusza Dramińskich.

Cieszymy się, iż mieliśmy możliwość zaprezentowania naszych urządzeń podczas wystawy i zaistnienia w świadomości właścicieli psów jako polski dostawca innowacyjnych rozwiązań, ułatwiających hodowlę.


 


Powrót do listy