Producent urządzeń dla rolnictwa i hodowli zwierząt

29.06.2012

Rzetelni dla Biznesu - wyróżnienie dla firmy Dramiński

23 czerwca 2012 w warszawskim hotelu Gromada odbyło się uroczyste wręczenie Certyfikatów Laureatom Programu „RZETELNI DLA BIZNESU”.Wieka Gala RZETELNYCH zgromadziła ponad 500 osób. Zebranych gości powitali gospodarze wieczoru: Robert Składowski – Prezes Zarządu Mazowieckiego Zrzeszenia Handlu, Przemysłu i Usług oraz Andrzej Malinowski – Prezydent Pracodawców RP.

Uczestnicy Programu „Rzetelni dla Biznesu” to podmioty, o których można powiedzieć, iż są partnerem godnym zaufania, który w sposób profesjonalny i rzetelny wywiązuje się ze swoich zobowiązań, nie tylko względem swoich klientów, kontrahentów, ale także względem swoich pracowników. Są to także podmioty, które świadome praw, jakimi rządzi się otoczenie, w którym funkcjonują, podejmują działania na rzecz konkurencyjności na rynku przy pełnym poszanowaniu i respektowaniu zasad etycznych. Ważnym czynnikiem ich działalności jest oferowanie produktów czy świadczenie usług na wysokim poziomie, dlatego też kładą nacisk na rozwój poprzez inwestycje o charakterze innowacyjnym, jak również inwestycje w kadry.

Nasza firma otrzymała wyróżnienie Nagrodę Regionalną:

DRAMIŃSKI – Elektronika w Rolnictwie

„Za promowanie polskiej marki poprzez wprowadzenie nowych rozwiązań technologicznych”

W imieniu właściciela firmy nagrodę odebrał Główny Inżynier działu Badań i Rozwoju pan inż. Włodzimierz Roguski.
To wspaniałe wyróżnienie, ponieważ jesteśmy jedyna firmą z województwa, która została wskazana do tej nagrody przez Marszałka Województwa Warmińsko – Mazurskiego.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z tego wydarzenia.Powrót do listy