Producent urządzeń dla rolnictwa i hodowli zwierząt

29.04.2015

Sezon targów polowych otwarty

W miniony weekend 25-26 kwietnia br. rozpoczęliśmy sezon targów plenerowych uczestnicząc w targach rolniczych AGROTECHNIKA organizowanych przez Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Bratoszewicach.

W wydarzeniu uczestniczyło około 100 firm z różnych branż- głównie wystawcy ciągników i maszyn rolniczych, ale także przedstawiciele banków, prasy branżowej czy firmy kwiaciarsko-szkółkarskie.

Prawdopodobnie zmienna pogoda przyczyniła się do niezbyt dużej frekwencji podczas trwania całego wydarzenia. Wśród odwiedzających nasze stoisko byli głównie rolnicy i sadownicy zainteresowani naszymi wilgotnościomierzami a także PH-metrami pomagającymi w określeniu kwasowości gleby – urządzenia niezbędne do efektywnej uprawy roślin, bardzo przydatne w pracy każdego rolnika.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych urządzeniach i spotkać się z nami osobiście? Już za parę tygodni (15-17 maja) będziemy obecni na XXVII Wystawie Zwierząt Hodowlanych w Poznaniu. Zapraszamy serdecznie do odwiedzin naszego stoiska!Powrót do listy