Producent przenośnych ultrasonografów medycznych

18.11.2014

Czy wymiary wpływają na precyzję badania?

Na to pytanie mogli sobie odpowiedzieć odwiedzający nasze stoisko lekarze medycyny ludzkiej zainteresowani ultrasonografią podczas ostatnich targów MEDICA (12-15.11.2014) w Dusseldorfie.

Jako uczestnik jednego z kluczowych wydarzeń sektora sanitarnego prezentowaliśmy pełną gamę ultrasonografów medycznych przeznaczonych do kompleksowej diagnostyki zarówno w gabinecie – przy łóżku pacjenta jak i podczas akcji ratunkowych w terenie.

Oprócz naszego flagowego produktu – ultrasonografu z panelem dotykowym – DRAMIŃSKI OPUS D, który wywołał pozytywne reakcje wysoka jakością obrazu, szczególnym zainteresowaniem cieszył się, już niedługo dostępny w sprzedaży, DRAMIŃSKI 4Fast z sondami mechanicznymi znajdujący swoje zastosowanie przede wszystkim podczas akcji ratowania życia ludzkiego, kiedy tak ważna jest błyskawiczna ocena stanu zdrowia. Doceniony przez odwiedzających specjalistów przede wszystkim za efektywną diagnozę.

Wielu lekarzy specjalizujących się w dermatologii czy chirurgii plastycznej okazywało swoje zainteresowanie urządzeniem DRAMIŃSKI Derma View – wysokoczęstotliwościową głowicą pozwalającą na szczegółową ocenę stanu skóry, otwierającą nowe możliwości diagnostyczne.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom targów za odwiedzenie stoiska firmy DRAMIŃSKI i cenne uwagi dotyczące naszych urządzeń, które pozwolą nam na udoskonalenie i dostosowanie się do oczekiwań najbardziej wymagających specjalistów.Powrót do listy