Producent przenośnych ultrasonografów medycznych

27.08.2014

Jak pogodzić małe gabaryty z dobrą jakością obrazu – odpowiedź na targach Medica 2014

W pracy lekarza coraz większe znaczenie ma nie tylko doskonała jakość obrazu, lecz także wygoda samego operowania ultrasonografem. Podczas listopadowych targów MEDICA w Dusseldorfie 12-15.11.2014r. Firma DRAMIŃSKI przedstawi pełną gamę przenośnych ultrasonografów swojej produkcji:

  • DRAMIŃSKI OPUS D – w pełni diagnostyczny aparat USG z panelem dotykowym o znakomitym obrazie, z funkcjami dopplerowskimi i współpracujący z wieloma sondami. W pełni mobilny, z zasileniem sieciowym lub bateryjnym umożliwia pracę zarówno w gabinecie lekarskim jak i podczas wizyt domowych czy akcji ratowniczych.
  • DRAMIŃSKI iScan Med – bardzo mały i lekki aparat z doskonałym obrazem , idealny do wykonywania biopsji i innych szczegółowych zabiegów pod kontrolą USG. Niezastąpiony w anestezjologii, dzięki wyjątkowo trwałym bateriom zapewnia komfort pracy podczas wielu godzin.
  • DRAMIŃSKI Derma View – nowoczesne rozwiązanie dla gabinetów kosmetycznych oferujących najwyższej jakości usługi – to głowica o wysokiej częstotliwości pozwalająca na precyzyjna ocenę stanu skóry. Bardzo lekkie urządzenie, z możliwością podłączenia do komputera umożliwia pracę w każdym miejscu.

Więcej na temat oferowanych przez nas urządzeń dowiesz się na targach Medica. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego stoiska i wymiany spostrzeżeń z naszymi konsultantami ds.ultrasonografii.

Czekamy na Ciebie w hali 10, stoisko A37.

 


Powrót do listy