Producent przenośnych ultrasonografów medycznych

21.11.2018

Rewolucyjne ultrasonografy firmy Dramiński na targach MEDICA 2018

Jedne z największych targów medycznych na świecie, ponownie z udziałem polskiej firmy technologicznej z regionu Warmii i Mazur.

DRAMIŃSKI S.A. specjalizuje się w produkcji przenośnych ultrasonografów medycznych dla lekarzy terenowych, oddziałów intensywnej terapii oraz karetek pogotowia.

 

Urządzenia doskonale spełniają swoją rolę wszędzie tam „gdzie liczy się każda sekunda”.

 

W ostatnim czasie firma weszła na rynek medycyny estetycznej, z rewolucyjnym urządzeniem DermaMed. Jest to ultrasonograf (z ważącą zaledwie 300 g sondą) o wysokiej częstotliwości, która umożliwia dokładne zobrazowanie struktury zdrowej lub zmienionej chorobowo skóry oraz jej przydatków. System dostarcza istotne do diagnozy dane oraz pomaga w wyborze i ocenie skuteczności leczenia.

DRAMIŃSKI S.A. jest firmą innowacyjną, dowodem tej tezy są trwające badania przez  nad mammografem ultradźwiękowym do badań przesiewowych – wczesna diagnostyka nowotworów piersi u kobiet. Badania pacjentek przy wykorzystaniu aparatu przeprowadzają obecnie lekarze ze szpitala MSWiA  w Olsztynie.

 

Firma prowadzi prace nad wdrożeniem mammografu ultradźwiękowego do masowej produkcji i sprzedaży. Urządzeniem zainteresowani są lekarze z całego świata, szczególnie ze Szwecji, Szwajcarii, Austrii, Niemiec, Włoch i Stanów Zjednoczonych. Firma utrzymuje kontakty z najlepszymi placówkami medycznymi w tych krajach.

Zainteresowani lekarze i dystrybutorzy sprzętu medycznego czekali na naszym stoisku w długich kolejkach, aby dowiedzieć się więcej o rewolucyjnym urządzeniu – podkreśla Bartłomiej Opolski, Specjalista ds. Marketingu w firmie DRAMIŃSKI S.A.

 

Dziękujemy za wspólne rozmowy i do zobaczenia za rok na kolejnej edycji targów medycznych MEDICA!

 


Powrót do listy