Producent przenośnych ultrasonografów weterynaryjnych do małych i dużych zwierząt

17.10.2011

Kolejnych piętnastu dystrybutorów z różnych kontynentów zyskało miano Certyfikowanego Partnera Handlowego. Gratulacje!

W dniach 10-12.października 2011 odbyła się już II edycja Szkolenia Produktowego zorganizowana dla naszych dystrybutorów z całego świata. Tym razem gościliśmy firmy z Arabii Saudyjskiej, Egiptu, Malezji, Niemiec, Paragwaju, Rosji, Rumunii, Stanów Zjednoczonych, Ukrainy i Wenezueli .

Zajęcia teoretyczne odbyły się w Hotelu Omega. Zajęcia praktyczne przeprowadziliśmy w Kortowie, gdzie badaliśmy kozy i owce oraz w miejscowości Grzybiny na fermie bydła. Podczas szkolenia uczestnicy mieli okazję poznać zasady działania naszych urządzeń oraz popracować na ultrasonografach, testerach ciąży, wykrywaczach rui, wykrywaczach mastitis i wilgotnościomierzach. Oprócz poszerzenia wiedzy z zakresu wykorzystania urządzeń firmy Dramiński w praktyce, uczestnicy zapoznali się z polityką sprzedażową firmy. Zostali objęci specjalnym programem, który daje im wsparcie zarówno marketingowe jak i merytoryczne poprzez cały okres współpracy.

Dzięki temu szkoleniu powiększyliśmy grono certyfikowanych dystrybutorów o kolejne piętnaście osób. Wszystkim uczestnikom życzymy dalszych sukcesów w sprzedaży produktów firmy Dramiński.

Sprawdź gdzie znajdują się nasi dystrybutorzy certyfikowani dystrybutorzy.


 


Powrót do listy